Як поповнити рахунок Водафон без комісії картою. поповнення

Мтс поповнення
Якщо ви є клієнтом Приватбанку, то швидше за все підключені до системи Приват 24, яка хоч і зручна при проведенні певного виду платежів, але все ж за кожен платіж бере з вас комісію. Приблизно року 2 назад можна було поповнити рахунок свого мобільного за допомогою Привату, і при цьому сума поповнення дорівнювала сумі знятої з вашої картки. Але пізніше приват банк вирішив, що це як то неправильно, клієнт користується системою означає повинен платити, тому ввели комісію рівну 50 копійкам за кожне поповнення. І це не заважало продовжувати користуватися цією системою, але комісія за поповнення рахунку продовжувала зростати. І зараз (початок 2016 року) комісія прогресуюча

Яку комісію бере приват банк за поповнення рахунку?

сума поповнення

комісія

До 50 грн

1 грн

Від 51 до 100

2 грн

Від 101 до 150

3 грн

Від 151 до 200

4 грн

І так далі. Чим більша сума поповнення, тим вище комісія. Але поки ще є способи поповнити рахунок без переплат.

Як поповнити рахунок МТС без комісії банку

Для поповнення заходимо на сайт МТС за посиланням — http://www.mts.ua/ru/online-services/payment вводимо суму поповнення вибираємо Приватбанк і далі слідуємо інструкції. При такому способі з вас не буде зніматися ніякі додаткові гроші за обслуговування.

Також тут можна поповнити рахунок через систему портмоне, але вона досить часто вилітає і з’ясувати, куди пішли гроші (особливо якщо це велика сума, буде досить непросто).

З цієї ж посиланням можна поповнити рахунок за допомогою Webmoney, якщо такі у вас є.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector