Огляд кращих програм для оновлення драйверів Intel Як оновити драйвери Intel

Для правильного функціонування комп’ютерної системи дуже важлива наявність належних драйверів для ваших пристроїв. Вони є ключовим компонентом комп’ютерної системи, але ми часто забуваємо про них, що може привести до різних проблем з продуктивністю. Оновлення дров до останньої версії допоможе вам отримати від обладнання максимальну продуктивність. Але проблема полягає в тому, що більшість з нас не оновлюють ПЗ пристроїв, якщо вони не пропонуються Microsoft Updates або системою оновлення драйверів Intel.

Як оновити драйвери Intel

У більшості випадків встановлювати нове ПЗ для пристроїв не потрібно, якщо обладнання працює нормально. Але іноді може бути важливо оновити дрова, тому що, можливо, виробник випускає деякі оновлення продуктивності або безпеки. Це найважливіша причина, чому потрібен професійний інструмент управління драйверами — і що може бути краще, ніж безкоштовна програма!

Програми для оновлення драйверів Intel

Ось кращі безкоштовні програми оновлення драйверів Intel з ОС Windows. Це програмне забезпечення дозволить без праці встановлювати нове ПЗ і буде особливо корисно тим, хто не хоче вручну перевіряти їх оновлення.

Double Driver

Double Driver — безкоштовна програма для резервного копіювання ПО пристроїв Windows. Деякі дрова не завжди доступні в Інтернеті, і коли немає компакт-диска, а потрібно створити резервну копію будь-якого важливого встановленого ПО, стане в нагоді Double Driver. Це дуже простий і корисний інструмент, який не тільки дозволить вам перевірити детальну інформацію про дровах, встановлених на ПК, але також допоможе легко створити резервні копії, відновлювати і зберігати вибрані програми.

Вікно програми Double Driver

Вікно програми Double Driver

Snappy Driver

Snappy Driver Installer — зручний інструмент, який дозволяє встановлювати та оновлювати драйвери на вашому ПК з ОС Windows. Це найкраще для використання додаток, особливо якщо ви недавно отформатировали ваш комп’ютер або оновили ОС, тому що воно може працювати в автономному режимі, а для роботи не потрібно підключення до Інтернету.

Основні функції програми:

 • написаний на C / C ++;
 • безліч тем;
 • може знайти найкращий драйвер для будь-якого з ваших пристроїв і буде підтримувати вас на кожному кроці установки;
 • пропонує швидку індексацію установки і запуску;
 • програма оновлення драйверів є портативної — ви можете легко запустити її з USB, оскільки установка не потрібно;
 • підтримує установку з архівів драйверів, а також папок;
 • створює скріншоти для емуляції зовнішніх систем;
 • має багатомовний інтерфейс.

Вікно програми Snappy Driver

Вікно програми Snappy Driver

В цілому, Snappy Driver Installer — відмінний інструмент для того, щоб ви могли оновити драйвер на ноутбуці.

Device Doctor

Device Doctor — безкоштовне програмне забезпечення для ПК з ОС Windows для оновлення дров. Програмне забезпечення популярно завдяки його докладного скануванню, так як додаток може знайти непізнані дрова, які зазвичай за умовчанням не виявляються диспетчером пристроїв Windows. База даних Device Doctor включає майже всі основні виробники апаратних пристроїв і в даний час має драйвери для більш ніж 13 мільйонів девайсів і ПК.

Вікно програми Device Doctor

Вікно програми Device Doctor

AMD Driver Autodetect

AMD Driver Autodetect сканує всю операційну систему, а також графічну карту вашого комп’ютера і визначає, чи доступне будь-яке оновлення. Утиліта також дозволяє завантажувати офіційне оновлення всього одним клацанням миші. Легка установка і засіб автоматичного виявлення є основними функціями інструменту AMD Driver Autodetect.

Своєчасне оновлення дров пристроїв є досить корисним, так як може поліпшити продуктивність обладнання, додати функції або елементи управління, поліпшити стабільність і функціонал комп’ютера. Додаток дозволить змінити налаштування обладнання, визначити драйвера для кожного з пристроїв, а також встановити, видалити, оновити, відкотити, включити, відключити драйвера.

Вікно програми AMD Driver Autodetect

Вікно програми AMD Driver Autodetect

DUMo Update Monitor

DUMo Update Monitor — це безкоштовне програмне забезпечення Windows, яке автоматично перевіряє, чи встановлені у вашій системі найостанніші версії дров, і допомагаєте підтримувати ваш комп’ютер в актуальному і безпечному стані. Якщо Dumo встановлений на вашому ПК, вам не потрібно перевіряти вихід ПО вручну — інструмент відправляє вам повідомлення, коли для дров на вашому ПК є якесь оновлення.

Драйвери є дуже важливими компонентами будь-якої комп’ютерної системи, і їх оновлення відіграє вирішальну роль. Знати, коли і як оновлювати ПО, не так просто, як хотілося б. Більшість користувачів вважають, що дрова необхідно оновлювати постійно. І, якщо ви один з них, KC Softwares має для вас відмінну новину. Drivers Update Monitor, як зрозуміло з назви, допоможе вам керувати всіма дровами, встановленими на ПК.

Вікно програми DUMo Update Monitor

Вікно програми DUMo Update Monitor

Хоча ви завжди можете створювати резервні копії, деінсталювати, відключати, відкочувати, оновлювати драйвери пристроїв за допомогою диспетчера пристроїв в Windows, DUMo автоматизує цей процес. Якщо на вашому ПК з ОС Windows встановлений DUMo, вам не потрібно перевіряти веб-сайти виробника обладнання. Як стверджує розробник, програма автоматично виявляє встановлене обладнання і захищає комп’ютер, використовуючи останню версію необхідних апаратних драйверів!

Оновлення драйверів може усунути проблеми з продуктивністю ПК, а також підвищити безпеку, стабільність і швидкість роботи машини. Оновлення, випущені виробниками, часто привносять нові функції апаратного забезпечення, але головна проблема полягає в тому, як і де знайти оновлення. Найпоширеніший метод перевірки оновлень — відвідати веб-сайт виробника і перевірити наявність доступних завантажень, а потім завантажити їх на свій комп’ютер.

DUMo все це робить автоматично. Це універсальне рішення, яке допоможе вам отримати детальну інформацію про всі драйвери, встановлених на ПК, а також гарантує, що у вас встановлені їх останні випуски. Це просте у використанні додаток, і при першому запуску воно почне сканування операційної системи і виявлення встановлених дров. Через кілька секунд програма відобразить весь список встановленого ПЗ, разом з номером версії і виробником. DUMo також показує поточне використання ОЗУ і ЦП.

DUMo (Driver Update Monitor) — корисна програма, яка відображає повний список драйверів, встановлених на вашому комп’ютері. Проте програма виконує роботу наполовину. Двічі клацнувши будь-який з драйверів зі списку, ви можете перейти на сторінку KC Softwares, де ви отримаєте посилання на сторінку пошуку Google. Додаток не надає пряме посилання на веб-сайт виробника.

Dell Update Utility

Dell для користувачів своїх комп’ютерів пропонує кілька інструментів, в тому числі програмне забезпечення Dell Support Center, яке допоможе вам підтримувати безперебійну роботу вашого Dell на базі Intel. Що стосується визначення необхідних дров, Dell автоматизує весь процес. Він виявить модель пристрою і компонентів і дізнається, які дрова необхідні.

Dell Update — це невеликий інструмент, який автоматично оновлює важливі виправлення і ПО пристроїв, коли вони стають доступними. Він запропонує тільки ті драйвери, які необхідні для вашого комп’ютера. Це гарантує, що комп’ютер отримає найважливіші поновлення без необхідності перевіряти їх в Інтернеті і встановлювати самостійно. Як тільки інструмент завершить сканування, він запропонує нові версії ПЗ (при наявності).

Вікно програми Dell Update Utility

Вікно програми Dell Update Utility

IObit Driver Booster

IObit Driver Booster Free може спростити вашу роботу. Driver Booster — безкоштовне програмне забезпечення для оновлення ПЗ для Windows 10/8/7, яке сканує ваш комп’ютер на наявність застарілих дров пристроїв і оновлює їх одним клацанням миші. IObit Driver Booster доступний як у безкоштовній, так і у версії преміум. Безкоштовна версія пропонує наступні можливості:

 • автоматичне сканування та ідентифікація застарілих, зниклих без вести і пошкоджених дров;
 • завантаження і оновлення застарілого ПЗ за допомогою One-Click;
 • менший пакет ПО з новим алгоритмом стиснення;
 • більш безпечне оновлення за допомогою ПО WHQL.

Завдяки величезній базі даних, IObit Driver Booster підтримує більше 400 000 пристроїв і софта. Після установки програма автоматично сканує комп’ютер, виявляє неправильні, відсутні або застарілі драйвери і виправляє їх.

Після попередньо встановленої періодичності програма автоматично запускає сканування ПК і за кілька хвилин дасть детальний звіт, який включає в себе список застарілих програм, а також версії UpToDate. Все, що вам потрібно зробити, — це натиснути кнопку «Оновити зараз», і ПО почне завантажувати, встановлювати та оновлювати застарілі дрова. Перед установкою оновленої версії автоматично створюється точка відновлення.

Вікно програми IObit Driver Booster

Вікно програми IObit Driver Booster

Програма включає в себе опції перевірки версій резервних копій ПЗ пристроїв і при необхідності їх відновлення. Тут також можна побачити точки відновлення системи, створені за допомогою Driver Booster.

Натисніть на значок Toolkit в правому верхньому кутку основного вікна, і ви можете побачити весь набір інструментів, де можна виправити різні помилки, такі як відсутність звуку, збій мережі, Збій роботи, помилка з неправильним дозволом, помилка видалення пристрою і т. Д. Софт містить 300 000 версій ПЗ пристроїв, і список постійно росте. Залежно від швидкості комп’ютера, оновлення може бути зроблено в одну мить.

Після завершення сканування користувачі повинні переглянути список всіх дров, доступних для поновлення. Один клік миші, і кожен з них буде автоматично завантажений і встановлено. Тут не так багато налаштувань, і це прекрасно, тому що для роботи утиліти не потрібно безліч функцій. В цілому, відмінна програма для оновлення.

Процес оновлення драйверів Intel за допомогою програми Intel Driver Update Utility

Intel Driver Update Utility автоматично ідентифікує, знаходить і встановлює оновлені дрова для вашої системи. Програмне забезпечення ретельно перевіряє систему, пропонує необхідні оновлення чіпсета і завантажує їх тільки після отримання вашого дозволу. Він не збирає ніякої особистої інформації. Простий і зручний інтерфейс робить доцільним додати в список безкоштовного програмного забезпечення для оновлення дров для комп’ютерів Windows.

Для запуску програми натисніть кнопку «Запустити аналіз». Через пару хвилин додаток надасть список компонентів, включаючи графічний адаптер, ПО яких можна оновити. Крім інформації про оновлення, софт надає опис виробників і версії встановлених і нових дров.

Вікно програми Intel Driver Update Utility

Вікно програми Intel Driver Update Utility

Для установки ПО проставте галочки навпроти потрібних пунктів (відеокарти Intel, компоненти материнської плати і т. Д.) І натисніть кнопку «Завантажити». Утиліта завантажить і встановить програмне забезпечення самостійно.

Як завантажити і оновити драйвери Intel вручну

Програма intel Driver Update Utility може випускати оновлення ПЗ компонентів материнської плати вручну як на Windows 7, так і на інших версіях ОС.

Як оновити ПЗ вручну? Для цього в меню програми виберіть «Вручну». З’явиться список доступних продуктів компанії Intel. Виберіть в ньому свою материнську плату і натисніть кнопку «Знайти драйвери». Після аналізу програма запропонує завантажити і встановити їх останні версії.

Перед оновленням драйверів пристроїв не забудьте спочатку створити точку відновлення системи. У комп’ютера під керуванням Windows постійно повинні бути оновлені дрова, незалежно від того, чи встановлена ​​більш нова версія операційної системи. Оновлення драйверів допомагає вам отримати максимальну продуктивність вашого ПК і інших апаратних пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector