Обговорюємо: як розташувати іконки на домашньому екрані і чи потрібен порядок в додатках

Оформлення домашнього екрану

Варіантів того, як чинити з домашнім екраном смартфона незліченна безліч, починаючи вибором шпалер і закінчуючи підходом до організації іконок. Деякі користувачі вважають за краще тільки їм зрозумілий творчий безлад, інші взагалі не влаштовують прибирання і залишають додатки так, як вони встановилися, треті придумають хитромудрі підходи до підвищення ефективності роботи з пристроєм і намагаються знайти для себе оптимальну логіку розташування іконок.

Наприклад, хтось створює десятки папок, в кожній з яких знаходяться додатки чітко визначеного типу. Там фінанси, тут навігація, тут гри і так далі. Інші в папки поміщають додатки з іконками одного кольору і створюють червоні, сині, зелені набори. Третя стверджують, що найзручніший підхід — угруповання програм та ігор за алфавітом. Загалом, все залежить від того, кому що більше подобається і як користувачу найзручніше запам’ятовувати розташування ігр та програм на домашньому екрані.

Оформлення домашнього екрану

Особисто мені подобається ідея не встановлювати зайвий софт і завжди проводити профілактичні зачистки тих додатків, які я довгий час не запускаю і тримаю просто про всяк випадок. В результаті зараз у мене на iPhone рівно сто ікон, 25 з яких — зі стандартними програмами. Завдяки невеликій кількості встановленого софта я намагаюся розташовувати все тільки на першому екрані. На другий зрідка потрапляють програми та ігри, які я планую подивитися, але через пару днів я їх або видаляю, або переношу на перший екран.

Як завжди, в нижній панелі Dock знаходиться саме затребуване. Також популярні додатки зібрані на трьох нижніх рядах екрану, а в верхньому в силу багаторічної звички я залишаю інтерактивні іконки годин і календаря. Папки знаходяться біля лівого краю дисплея і теж підкоряються логіці, що найбільш затребувані розташовані нижче — до них легше тягнутися. Що цікаво, я так і не можу змусити себе зайняти найнижчий ряд іконок. Він у мене завжди залишається порожнім. По-перше, мені здається, що при свайпа для переходу до екрану «Сьогодні» і розташованим там віджетів немає ризику випадково запустити додаток, по-друге з одним порожнім поруч дисплей смартфона здається набагато менш безлистим і естетичним. Втім, справа смаку.

У коментарях діліться скриншотами екранів своїх смартфонів і розповідайте, чи часто наводите порядок у встановлених програм, скільки екранів у вас зайнято програмами і яке угруповання іконок вважаєте найефективнішою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector