Нові способи прискорити Chrome

Google Chrome

Розробники Chrome постійно працюють в двох напрямках: обтяжують браузер і в той же час намагаються розвантажити його, змусивши споживати якомога менше пам’яті і працювати швидше. Нещодавно вони додали в нього парочку експериментальних функцій: одну для робочого столу і іншу для мобільних пристроїв.

Мобільна версія Chrome отримала функцію з назвою bfcache, яке розшифровується як розшифровується як back-forward cache. Завдяки їй, браузер кешируєт відкриті раніше сторінки для того, щоб вони відкривалися моментально, якщо раптом користувач вирішить повернутися до них. Це також дозволяє економити трафік, оскільки дані зі сторінки не скачують повторно з інтернету, а беруться з пам’яті на пристрої.

За словами Google кількість повернень на попередню сторінку становить 19% від загального числа всіх відкритих сторінок в Chrome для Android. В теорії приблизно на таку ж величину може збільшитися загальний обсяг зекономленого трафіку. Google відзначає, що при реалізації функції bfcache найбільшу складність викликало кешування коду JavaScript. Інженери Google передбачили такий сценарій, при якому елементи JavaScript утримуються в швидкому доступний, але не працюють у фоновому режимі. В іншому випадку хакери змогли б запускати шкідливий код потайки від користувачів для того, щоб, наприклад, встановлювати віруси або красти особисті дані.

Друге нововведення відноситься до деськтопной версії Chrome і в даний час реалізовано тільки в Canary-версії браузера. Мова йде про прапор Skip best effort tasks, який можна активувати через приховані настройки. Цей прапор, як випливає з його опису, забороняє низькопріоритетним процесам виконуватися у фоновому режимі, а запускає їх після закриття браузера. Завдяки цьому, в Chrome знижується споживання оперативної пам’яті і збільшує швидкодію.

Chrome

Найближчим часом цей прапор буде за замовчуванням активований в стабільній збірці Chrome, а експериментатори, що використовують Chrome Canary для повсякденної роботи, можуть включити його самостійно вже зараз. Для активації цього прапора в потрібно вказати шлях chrome: // flags / # disable-best-effort-tasks в адресному рядку, натиснути Enter, а потім встановити значення Enabled напроти пункту під назвою Skip best effort tasks.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector