Netflix — що це за програма, як працює

Перегляд улюблених фільмів і серіалів за допомогою мобільних додатків — це відмінна можливість розважити себе в дорозі або далеко від персонального комп’ютера. Даний матеріал розповість про Netflix — що це за програма, як працює? Ця програма стала часто з’являтися на смартфонах користувачів після оновлень, або йде за замовчуванням в нових пристроях.

Програма-Netflix-доступна-на-Андроїд-і-iOS
Програма Netflix доступна на Андроїд і iOS

Що це за додаток?

Netflix — це мобільний додаток для Андроїд, яке надає доступ до величезної кількості серіалів і фільмів у відмінній якості і без обмежень.

Відразу виникає питання — а навіщо воно потрібне, коли є тисяча і один піратський сайт, торрент на крайній випадок? Про все по порядку — програма розроблена однойменною кампанією, в останні роки завоювала величезну кількість позитивних відгуків на увазі виробництва якісних і справді вартісних перегляду відеоробіт.

Для простоти пояснення — TNT Premier, так яро рекламований зараз ВКонтакте і на ТБ, є аналогом сервісу Нетфлікс. Тобто, компанія (а значить і додаток) надає доступ до світового надбання кіно, а також продуктам власного виробництва (наприклад, серіали).

Природно, таке задоволення коштує грошей, а саме від 8 до 12 євро в місяць — для Заходу це сущі копійки, наші громадяни теж не збідніють. За хороший і оригінальний контент — потрібно платити.

Додаток-Netflix-на-телевізорі-Smart-TV
Додаток Netflix на телевізорі Smart TV

Як налаштувати додаток?

Тут все досить просто і ясно:

 1. Заходимо в улюблений Play Market, вводимо «Netflix».
 2. Іноді першим вискакує неофіційне додаток, це легко перевірити — Netflix має більше 5 мільйонів скачувань (навряд чи піратські, хакерські версії наберуть більше).
 3. Якщо не вийшло знайти в PM — йдемо в пошук Google і вводимо відповідний запит. Потрібна прога буде першою в списку запропонованих.
 4. Завантажуємо і чекаємо закінчення установки.
 5. Заходимо в програму.

Важливо — завантажувати програму зі сторонніх сервісів не рекомендується. Такі «копії» мають звичай красти особисті дані при спробі оформлення передплати, її оплати з банківської карти.

Особливості настройки програми Нетфлікс

Почнемо з самого головного — оплата використання. Сервіс Netflix надає вибір з 3-х різних пакетів:

 1. 8 євро на місяць — доступ до контенту з одного пристрою одночасно, гарна якість зображення.
 2. 10 євро в місяць — можливість дивитися з 2-х девайсів, HD-якість.
 3. 12 євро в місяць — ULTRA HD картинка, 4 пристрої для поділу якості сервісу відповідно.

  Нетфлікс-що-за-програма
  Доступно 3 типи платних підписок на сервіс Нетфлікс

Природно, ніяк без вітального бонуса — перший місяць Netflix можна використовувати абсолютно безкоштовно. Правда, є одне маленьке «але» — вводимо реквізити карти відразу по вибору підписки, а значить по закінчення місяця у нас моментально знімають оплату за наступний (якщо, звичайно, вчасно не відключаємо).

 • Також на карті може заморозитися невелика сума для перевірки автентичності, що цілком нормально і використовується повсюдно.
 • Далі — перед користувачем відкривається вікно з пропозицією вибрати 3 вподобаних серіалу. Це використовується системою для «персоналізації», яка підбирає для кожного глядача свій список рекомендованого контенту.
 • Наступний крок — створення декількох профілів. Дуже зручно, якщо Netflix з іншого смартфона або телевізора буде використовувати дитина або батьки. Для них скластися своя база рекомендованого при першому відвідуванні, для дітей відповідно точно не буде вилазити 18+ відеоряд.

На цьому все — пропонується зайти (підв’язати) з одного із створених профілів, робимо це.

Контент в додатку Netflix

Що стосується матеріалів російською — їх досить для комфортного перегляду. У будь-якому випадку, 90% серіалів і фільмів (по крайней мере, досить популярних) мають російські субтитри.

Іноді дивитися в оригіналі навіть краще — але це вже зовсім інша історія. Також користувачі відзначають зручний пошук, особливо у випадку з багатосезонною серіалами — не потрібно перегортати всі серії, достатньо лише вибрати відповідну вкладку.

Ще один плюс — згаданий раніше «дитячий режим». Природно, індустрія кіно зараз досить жорстока, і краще до пори до часу тримати дітей подалі від перипетій подій. На допомогу приходить велика колекція контенту для дітей — мультики, добрі комедії і інше.

висновок

Відносно телевізора — для використання Netflix годяться лише пристрої з технологією Smart-TV. У них є спеціальна вкладка з онлайн-кінотеатрами, там і знаходимо Netflix. Далі — все аналогічно інструкції для Андроїд і iOS, благо завантажувати нічого не потрібно. Просто заходимо, створюємо профіль, також дотримуємося вищеописаним кроків. Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам розібратися в тому, що це за програма Netflix і як вона працює — приємного перегляду!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector