Game Optimizing Service — що це за програма і чи потрібна вона

Власникам смартфонів фірми Samsung почали приходити push-повідомлення рекламного характеру. У більшості випадків в рекламних матеріалах запропоновано скачування ігор. Пошуки незадоволених користувачів увінчалися успіхом — винуватець знайдений. Додатком, розповсюджувати рекламу, виявився встановлений виробником софт — Game Optimizing Service.

Причини появи рекламних розсилок через push-повідомлення поки ніяк не прокоментовані компанією, тому власникам пристроїв довелося самостійно боротися з проблемою. Що це за програма Game Optimizing Service Samsung, навіщо вона потрібна і чи можна її видалити? Давайте розберемося.

Додаток-Game-Optimizing-Service-від-Samsung
Додаток Game Optimizing Service від Samsung

Що це за додаток

Game Optimizing Service — це додаток є компонентом Game Launcher, яке входить в стандартний набір встановлених програм компанії Samsung. Софт працює на пристроях вже кілька років, але до цього подібних проблем його існування не викликало. Однією з ймовірних причин появи реклами є функція оповіщення про апдейтах встановлених ігор.

Згідно користувача угодою, власник смартфона дає згоду на отримання різного маркетингового контенту, завдяки чому користувачі і почали отримувати рекламу. Стає очевидним, що ця лазівка ​​була підготовлена ​​виробником завчасно.

Для чого потрібен Game Optimizing Service

Можна відразу вилучити цю програму, але не варто поспішати з цим. Утиліта, якщо не брати до уваги спаму, призначена для оптимізації роботи смартфона під час запуску ігор. Вона позбавляє від зависання і прискорює обробку даних, що особливо важливо для вимогливого розважального софта.

Ще одна важлива функція, яку виконує додатки, є економія енергоспоживання, що дозволяє насолоджуватися іграми без підключеного зарядного пристрою значно довше. Телефон, за запевненнями розробників, також повинен грітися менше в режимі ігор.

Як відключити рекламу, не видаляючи додатки

Щоб перестати отримувати докучливий спам, необхідно виконати просту інструкцію.

  1. Відкрити Game Launcher.
  2. Відключити отримання маркетингової інформації.
  3. Перейти в Налаштування.
  4. Вибрати «Advanced Features».
  5. Тапнуть «Games».
  6. Активувати «Game Launcher».
  7. Тепер переміщаючись по пунктам меню можна деактивувати спам.

Цілком ймовірно, що настирлива реклама в push-повідомленнях є помилкою утиліти або експериментом компанії. У будь-якому випадку, вам тепер відомо, що це за програма Game Optimizing Service Samsung, для чого вона потрібна і як відключити спам в оповіщеннях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector