Агрегація частот Huawei — що це таке, як збільшує швидкість?

Багато користувачів смартфонів від Huawei і Samsung зіткнулися з новою опцією «Агрегація частот» яку можна відстежити в Настройках телефону. У статті ми розповімо, що означає ця технологія, навіщо вона впроваджена та які переваги вона дає власникові телефону.

Що це за технологія?

«Агрегація частот» в Huawei — це, грубо кажучи, прискорення 4G шляхом об’єднання частотних діапазонів, з метою збільшення швидкості інтернету. Робиться все для поліпшення якості прийому мережі 4G. Це дуже зручна річ, так як відбувається автоматичне перемикання на 3G, в разі, коли поблизу немає 4G.

Агрегація-частот-в-телефоні-Хуавей
Агрегація частот в телефоні Хуавей

Використання агрегації частот — основна особливість LTE-A. Тобто використання кілька частот одночасно. Це дасть збільшення швидкості передачі даних, чим суттєво порадує багатьох жителів нашої країни, адже кожен хоче заощадити час, поки відправляє мультимедіа на хмару, друга в соціальних мережах або просто спілкується в месенджері.

В даний момент функція підтримується на смартфонах Huawei Honor P8, P9, P10, P20, Nova і ін. Мобільні оператори (Білайн, Мегафон, МТС, Теле2) активно впроваджують цей сервіс на своїх каналах.

При цьому, важливо запам’ятати: якщо ваш мобільний оператор не використовує агрегацію, то і включати цю функцію не потрібно. Це викликає безліч проблем:

 • заїкання;
 • поганий зв’язок;
 • неякісна мережу;
 • перешкоди, шуми в трубці.

Як працює агрегація частот в Huawei

Існують радіочастоти, по яких передаються різні дані. При об’єднанні несучих, виходить найкраща швидкість мережі. Перед включенням даної функції:

 • переконайтеся, що поточна мережа підтримує агрегацію каналів;
 • якщо вона не підтримується, не вмикайте її — це згубно вплине на якість зв’язку;
 • вимкніть опцію, якщо мережа нестабільна.

Агрегація надає велику швидкість абонентам, що активує її (при виконанні всіх умов, що і оператор буде її підтримувати), ніж тим, що опцію відключають.

Це пов’язано з тим, що так званий Carrier Aggregation підключається одночасно до популярних, завантаженим діапазонами і до менш популярним, найновішим і, відповідно, менш заселеним.

Агрегація-несучих-частот-в-телефонах-дає-збільшення-швидкості-вих-даних
Агрегація несучих частот в телефонах дає збільшення швидкості вих. даних

Далеко не всі мають смартфони, чіпсети яких використовують новітні частоти — тут дана функція і дає подвійну перевагу. Перевагою буде, якщо Huawei має дві антени і автоматичне перемикання між ними. Зазвичай, вони розташовані окремо (одна внизу, а інша вгорі). Наприклад, це потрібно, коли людина закриває рукою верхню, активується нижня і навпаки.

Як включити і вимкнути агрегацію частот в Huawei:

 • необхідно зайти в «Налаштування» телефону;
 • «Мобільна мережа»;
 • «Додатково» або «Ще»;
 • включаємо повзунок на проти «Агрегації частот» і вибираємо бажаний режим мережі (4G / 3G / 2G).

  Вибір-переважного-режиму-мережі
  Вибір кращого режиму мережі

 • Таким же способом можна відключити використання цієї функції.

висновок

Ми з’ясували, що використання агрегації частот в Huawei досить корисна штука, але за умови, що обраний мобільний оператор активно використовує дану опцію, а ваш телефон це підтримує. Інакше, краще і зовсім не підключатися, адже погіршиться якість зв’язку і передачі даних. При можливості, купуйте смартфон, який має цю функцію (в нових вона, звичайно, вбудовується беззастережно), так як час не стоїть на місці і вже в Москві і великих містах зв’язок найвищого покоління активно користується попитом.

Скоро вже звичайною мережею буде 5G і об’єднання діапазонів буде просто необхідним, особливо на ранніх етапах. Лише новітні девайси зможуть підтримувати 5 покоління. Незабаром нововведення дійдуть до маленьких населених пунктів і сіл.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector