Навіщо відеоспостереження? Цілі, завдання, можливості

відеоспостереження фото прикол
У попередніх статтях ми розглядали типи систем відеоспостереження, які на динний момент найбільш популярні, також були розглянуті основні технічні відмінності камер. Як для зовнішнього спостереження, так і для спостереження в офісі. Але все ж залишається нерозкритий питання. А чи варто взагалі проводити такі складні маніпуляції, щоб отримати якийсь уявний ефект. І якщо у вас хоч раз виникало бажання в установці таких систем у себе в офісі,

то в будь-якому випадку такі компанії як http://lanfix.ru/ustanovka_sistemy_videonablyudeniya_v_ofis зададуть Вам питання: «Які завдання повинна виконувати система? Які цілі покладаються на дану установку ». Якщо Вам складно відповісти на такі питання, то існує 2 варіанти, чому це відбувається. Перший варіант — вам абсолютно не потрібна система відеоспостереження. Другий варіант — Ви не знаєте можливостей таких систем.

З першим практичні все ясно, а от на другому слід зупинитися більш детально.

Можливості систем відеоспостереження

  1. Запис з камер, як в постійному, так і у виборчому режимі (за часом, по датчику руху і так далі)
  2. Передача отриманої інформації на сервер або зберігання на внутрішньому жорсткому диску. Як правило цінність інформації отриманої за допомогою камер втрачається з часом, тому як тільки місце на жорсткому диску закінчується починається новий цикл записи. Іншими словами старе відео видаляється, а нове записується поверх нього.
  3. Перегляд зображення з камер в онлайн режимі. Практичні будь-яку сучасну систему можна налаштувати на перегляд відео в онлайн режимі не залежно від Вашого місця положення. Ця функція найбільш ефективна в офісних і складських приміщеннях.

Завдання, що виконуються завдяки відеоспостереження

  1. Ідентифікація (співробітника, клієнта).
  2. Контроль співробітників.
  3. Охорона об’єкта і власності.

Суть в тому, що завдання, які ви ставите перед установкою системи відеоспостереження впливають на ціну установки, і чим вище Ваші вимоги, тим відповідно вище і вартість цих послуг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector