Навіщо потрібен смартфон? Чи варто купувати? —

смартфон
На даний момент більшість людей змінили свій старий телефон на смартфон і за їхніми ж словами вони настільки звикли до свого смартфону, що не можуть обійтися без нього. А ось ті які до цього моменту користуються звичайним телефоном не можуть зрозуміти, чому ж так сталося і чи справді смартфон так важливо мати кожній людині на землі.

Основні функції смартфонів в порівнянні з телефонами.

  1. функція телефону. Дану функцію розглядати не буде тому як це вже увійшло в звичку і навіть на найстарішому телефоні вона є.
  2. Створення і постобробка фото. По суті фотоапарат є і на багатьох звичайних телефонах без операційної системи, але будь-який смартфон за рахунок потужного процесора і постобробки фото робить це набагато яскравіше, гарніше і чіткіше. Саме для цих цілей в нових девайсах стоять 2 камери на одному боці, саме з цієї причини чим молодша смартфон, тим рідше в ньому включається спалах. Тому як програмна складова здатна зробити фото навіть в мало освітленій кімнаті. Для багатьох людей саме наявність смартфона дозволило відмовитися від всіляких дешевих цифрових фотоапаратів. При цьому варто сказати, якщо ви маєте в своєму розпорядженні дзеркальний фотоапарат, то камера смартфона Вам все одно не сподобається.
  3. Спілкування з друзями за допомогою месенджерів. Така фраза як відправ мені фото в Viber або подзвониш мені через WhatsApp зустрічається з кожним днем ​​все частіше і частіше. Більшість користувачів проводять в листуванні з друзями по кілька годин не помічаючи як проходить час. І якщо людина, що не має смартфона каже, що він не зареєстрований в жодному мессенджере, то це в 2017 році викликає неприховане здивування. Але при цьому купувати смартфон лише для спілкування за допомогою месенджерів не має сенсу, тому як зараз можна скачати Ватсап на ноутбук і встановити його не маючи смартфона. А якщо ви працюєте за комп’ютером Вам так буде набагато зручніше.
  4. Серфінг в мережі і пошук інформації. Безумовно для тих хто в постійних роз’їздах, ніколи не знаходиться в одному місці на тривалий час і при цьому рід діяльності вимагає постійного пошуку інформації в мережі — без смартфона не обійтися. Але якщо ви до сьогоднішнього дня обходилися без цього девайса, а всю необхідну інформацію шукали за допомогою комп’ютера (ноутбука), то малоймовірно, що ви будете шукати що-небудь за допомогою смартфона.
  5. Соціальні мережі. Ось тут на відміну від серфінгу, якщо ви є фанатом соц. мереж, то висока ймовірність того, що з появою в ваших руках смартфона додатки соціальних мереж будуть одні з перших в черговості при розблокування смартфона.
  6. тренд моди.

Чи потрібен мені смартфон?

Якщо вище перелічені пункти не належать до вас і ви не потребуєте в цих функціях, то швидше за все смартфон на даний момент у вас немає необхідності. Можливо ця ситуація змінитися в майбутньому.

p.s. Якщо ми пропустили якусь важливу функцію, то напишіть про це в коментарях до даного посту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector