Навіщо потрібен повербанк? Нетипове застосування power bank


Про те, що таке повербанк напевно знайомий кожен, хто володіє смартфоном більше 2-3х років, суть в тому, що саме в перебігу цього періоду батарея смартфона починає розряджатися швидше і на повноцінний робочий день її вже не вистачає. Виходів з цієї сітаціі 2:

  1. Купити новий смартфон
  2. замінити батарею
  3. Купити повербанк в магазині Титан і заряджати в разі потреби свій смартфон в перебігу дня.

Для багатьох третій варіант неприйнятний тому як це додатковий гаджет, який має пристойний вагу. Але можливо Ваша думка змінитися, якщо ви дізнаєтеся про те, що повербанк можна застосовувати не тільки для зарядки свого смартфона.

5 способів застосування повербанка або що можна живити за допомогою Power Bank

Для початку слід зрозуміти, що повербанк — це збірка акумуляторів, які дозволять живити або зарядити будь-який пристрій яке живиться від 5 вольт.

  1. Виходячи з вищесказаного ви отримуєте зарядний пристрій за допомогою якого можна зарядити: Гарнітуру, смарт годинник, блютуз навушники і будь-який інший гаджет з інтерфейсом USB або годує напругою 5 вольт. Залишиться тільки знайти необхідний перехідник.
  2. Автономне джерело живлення для таких гаджетів як підсилювач (повторювач) WIFI сигналу на подобі xiaomi amplifier 2. У якого немає джерела живлення, але при подачі на нього 5 вольт даний девайс здатний повторити сигнал виходить від вашої wife мережі і ви з легкістю у себе у дворі зможете гуляти з дитиною і користуватися своєю ж мережею.
  3. Автономне джерело живлення для малопотужного паяльника або автономного світильника
  4. Якщо ви є власником електронної сигарети, особливо якщо це нерозбірний мод, то powerbank — це ідеальний варіант не бігати і не шукати розетку.
  5. Організувавши харчування бездротової камери ви можете продовжити їй час роботи від декількох годин до декількох діб.

Іншими словами, хороший АКБ з інтерфейсом USB здатний доповнити і розширити функціонал будь-якого гаджета 21 століття.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector