Настінне кріплення телевізора — вибір, види, стандарт VESA —

кріплення настінне
Як правило, при купівлі телевізора спочатку планується, де він буде стояти або висіти, але бувають і виключення. Наприклад, телевізор куплений досить давно і ви вирішили зробити ремонт в кімнаті і звичайно ж телевізор, який досить давно стояв на полиці хочеться повісити на стіну. Мова зараз йде про LCD і їм подібних TV, тому як купувати в 21 столітті ЕПТ телевізор — мінімум нерозумно. Але повернемося до теми …

Яке кріплення до телевізора купити, і які різновиди бувають.

Для початку варто зрозуміти, що все настінні кріплення під телевізор мають певний стандарт VESA. Щодо якого і необхідно відштовхуватися при покупці кріплення. І купувати кріплення, під телевізор необхідно спираючись не на розмір телевізора, а на вищезгаданий стандарт.

Суть даного стандарту полягає в тому, що на задній стінці всіх моделей телевізорів є отвори під болти для кріплення його до стіни, так ось цей стандарт VESA і визначає відстані між ними.

Наприклад «універсальне» кріплення UniBracket vesa 200 × 200 мм, 100 × 100 мм, 75 × 75 мм — хоч і має в своїх характеристиках можливість підвісу телевізора в 42 дюйма, але телевізор LG 42LB620V не вийти прикріпити до стіни за допомогою даного кріплення, тому як він має стандарт 400 на 400.

замість висновку

Після того, як ми розібралися зі стандартом вам залишається визначитися з можливістю регулювання, нахилу, повороту, розміщення в вугіллі і так далі. Але всі ці нюанси можна визначити і по фото в магазині. Особливо якщо ви знаєте стандарт свого ТВ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector