Проблеми в роботі веб-камери і способи їх вирішення —

веб камера
Нерідко власникам веб-камер доводиться стикатися з серйозними проблемами, коли несподівано пристрій стає непрацездатним. Тому може бути кілька причин, які ми і спробуємо з’ясувати в цій статті, а також дати пораду як привести камеру «до тями». Отже, камера НЕ працює. Що робити?

Рада № 1 Перевірити цілісність самої камери і її проводів. А також з’єднання з комп’ютером. Може вийти так, що не працює usb роз’єм і треба тільки переключити камеру на інший кінець.

Рада № 2 Переустановити або відновити драйвери відповідні Вашої моделі камери. Драйвери можуть бути або на диску, купленому в комплекті з камерою або скачати їх з сайту виробника. До речі, це одна з найчастіших проблем.

Рада № 3 Запущені додаткові додатки, що використовують камеру. Відключивши це (ці) додаток (додатки) камера буде доступна для тієї програми якої передбачається скористатися. Очистити автозапуск від Skype, Bioncap або від Logitech.

Рада № 4 На деяких ноутбуках камера здатна працювати без спеціальних програм. Ці програми, як правило, є на сайті виробника.

Рада № 5Обновіть аудіокодеки і видеокодеки.

Рада № 6 Оновити Skype до останньої версії, вибрати камеру за умовчанням і протестувати її.

Рада № 7 Якщо жоден способів відновлення працездатності камери Вам не допоміг, спробуйте підключити камеру до іншого комп’ютера. Проведіть відкат операційної системи на більш ранню точку або встановлювати операційну систему. У висновку хотілося б відзначити, якщо проблема з камерою дуже індивідуальна, на допомогу прийдуть форуми. Бути може, вдасться знайти рада на усунення тієї проблеми, яка виникла саме у Вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector