Налаштуйте серветку Gmail, щоб вони не просто видалялися та архівувалися

Деякий час Gmail мав лише один жест жестикулю і міг виконувати лише одну з двох дій: Архів або Видалити. Однак, це не дуже корисно — ви можете усунути більшість спам-листів за кілька секунд, перемістившись вліво або вправо по електронній пошті в папці «Вхідні». Однак зараз Google додав додаткові користувацькі дії для виконання жестів.

За допомогою останнього оновлення з Gmail тепер можна налаштувати параметри функціонування. Ви не тільки можете вибрати одну з чотирьох нових опцій, але також можна вибрати іншу дію для переміщення вліво або вправо. Хоча я обидва налаштування панорамування видаляють для видалення електронних листів, я є одним з мільярдів користувачів Gmail. Багато користувачів Gmail мають різні налаштування і мають засоби для їх вирішення вперше.

Крок 1. Встановіть останню версію Gmail

Щоб отримати доступ до налаштовуваного жесту, потрібно оновити додаток Gmail до версії 8.5.20. Оновлення тепер доступне в магазині Play, тому ви можете використовувати посилання нижче, щоб встановити його, якщо ви ще цього не зробили. Якщо ви не впевнені, можна перевірити, яку версію ви використовуєте, вибравши «Параметри» -> Програми та вибравши Gmail. У другому рядку нижче «Номер програми» — номер версії.

  • Встановіть останню версію Gmail з Google Play Store

Крок 2: Налаштуйте зміни

Після встановлення останньої версії відкрийте Gmail і клацніть значок гамбургера у верхньому лівому куті екрана. Виберіть «Налаштування», а потім «Загальні налаштування». Потім виберіть «Перемістити дії», на якому буде представлено нову сторінку, на якій можна налаштувати кожен зсув.

Виберіть «Змінити» (розташований у верхньому правому куті кожної зміни) для будь-якого зсуву, який потрібно спочатку змінити, викликавши спливаюче меню з новими опціями. На додаток до «Архів» і «Видалити» тепер можна «Позначити як прочитане / непрочитане», «Перемістити в» і «Відкласти».

«Позначити як прочитане / непрочитане» змінить повідомлення електронної пошти на будь-яку опцію, яка наразі не існує. Таким чином, прочитане повідомлення буде непрочитаним, і непрочитане повідомлення буде прочитано.

«Move to» відобразить вікно з усіма поточними папками для швидкого переміщення електронної пошти. Список папок включає не тільки створені Google (такі як рекламні акції та оновлення), але й будь-які особисті папки, які ви створюєте. Стан повідомлення електронної пошти (читання чи непрочитане) залишатиметься незмінним, тому буде переміщено лише його місцезнаходження.

«Snooze» видалить повідомлення електронної пошти з папки «Вхідні» та дозволить йому повернутися пізніше. Ви можете надіслати електронний лист знову пізніше того ж дня, наступного дня, наступного тижня або іншої дати та часу, який вам найбільше підходить. Однак, якщо ви хочете прочитати повідомлення раніше, можна виконати пошук, щоб знайти повідомлення електронної пошти.

Нові опції допомагають Google задовольнити потреби більшого відсотка користувачів. Ми не обмежуємося «Архів» і «Вилучити», що не ідеально для всіх. Замість цього, кілька інших інструментів тепер просто зміна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector