5 Юридично приховані можливості на Android

З кожним новим оновленням Android, приховані функції ховаються під поверхнею. Google приховує ці опції, щоб запобігти непотрібному керуванню середнім користувачам, залишаючи їх доступними для просунутих користувачів. Ці таємниці варіюються від дурних до дійсно корисних, а останні відкривають нові способи управління телефоном.

Всі ці приховані можливості все ще доступні в першій версії Android 9.0 Pie. Чи вирішить Google видаляти їх у подальших оновленнях, але ми очікуємо, що ці функції залишаться. Всі варіанти досить легко знайти, з підручником для всіх, щоб допомогти вам розблокувати ці функції і справити враження на ваших друзів і сім’ї.

1. Прапорці функцій

Нове в Android 9.0 Pie — це секретний пункт меню, що називається «Функціональні прапори». Як і в секретних варіантах Chrome (які так само називаються), функціональні прапорці дозволяють налаштовувати вибрані параметри проекту на версію Орео для Android, для тих, хто не любить зміни. Перегляньте наш підручник, щоб дізнатися, як розблокувати цю функцію.

  • Не пропустіть: розблокуйте меню «Функціональні прапори» в Android 9.0 9.0, щоб змінити налаштування системи

2. Системний UI тюнер

Система UI Tuner є секретним меню на Android від 6,0 Marshmallow. Хоча все більше і більше можливостей переходять в інші області, це все ще один з єдиних способів змінити рядок стану без вкорінення пристрою. Однак, на відміну від попередньої версії Android, система UI Tuner на Android Pie вимагає іншого методу розблокування. Щоб дізнатися, як їх розблокувати, прочитайте наш покроковий посібник.

  • Не пропустіть: Як увімкнути системний тюнер UI в Android 9.0 для видалення значків рядка стану

Гра Flappy Bird

Android був відомий для зберігання великодніх яєць кожного разу, коли операційна система була оновлена. Як правило, це вимагає декількох натискань на номер версії на сторінці Про телефон, де буде показано деякі анімації або ігри, пов’язані з десертом, з якого походить назва операційної системи.

Хоча пасхальне яйце з Android Pie є нудним символом «P», популярне старе яйце все ще популярне: клон Flappy Bird, відомий як Flappy Droid, тепер прихований в іншому місці. Гра була введена вперше у версії 5.0 Lollipop і містить інше середовище, ніж популярна гра з гігантськими льодяниками, як перешкоди, які ви намагаєтеся уникнути. З Android 6.0 Marshmallow, гра була оновлена, щоб відобразити новий десерт з гігантськими пінами замість льодяників.

Версія Marshmallow цієї гри була прихована в декількох нових версіях Android, і Pie не є винятком. Перегляньте наш посібник про те, як розблокувати цю гру.

  • Не пропустіть: пасхальне яйце з пташиним папугою все ще на Андроїд — ось як його розблокувати

4. Швидкий запуск програми Clock

Акуратна прихована функція Android 9.0 Pie є новим способом швидкого переходу до програми Clock. У меню швидких налаштувань (повністю відкрите або частково), якщо ви торкаєтеся часу у верхньому лівому куті, можна запустити програму «Годинник». Більше того, якщо у вас багато програм з годинником, встановленим на телефоні, ви можете вибрати, який з них ви хочете запустити.

5. Швидкий запуск інформації про акумулятор

Як і в останній прихованої функції, пиріг також ввів новий спосіб швидкого доступу до меню батареї з будь-якого екрану. Після виявлення швидкого налаштування (повністю або частково), вибравши піктограму акумулятора у верхньому правому куті, можна швидко перейти до меню батареї. Нічого дивного, але все ще досить спритним.

Що ви думаєте про приховані можливості Android 9.0 Pie? Ви знайшли те, що ви пропустили? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector