Найвигідніший тариф «Яндекс.Музика» — за 99 рублів на місяць

Яндекс.Музика

Компанія «Яндекс» відновила акцію в «Яндекс.Музиці» і знову запропонувала тариф за 99 рублів на місяць (або навіть дешевше, якщо заплатити відразу за рік). На цьому тарифі користувач отримує повний доступ до каталогу сервісу, але може зберігати в локальну пам’ять пристрою не більше 99 треків. Крім того, передбачений подарунок — будь-який фільм в подарунок на «КиноПоиск».

На акційний тариф можна перейти тільки до 31 грудня 2018 року, він буде діяти до тих пір, поки користувач платить за нього. Якщо відмовитися від підписки, повернутися до нього його буде не можна. Підписка на рік коштує 990 рублів, тобто по 82,5 рубля за місяць.

Стандартний тариф в «Яндекс.Музиці» обходиться користувачам в 169 рублів на місяць і не передбачає обмежень на кількість треків, збережених для прослуховування без інтернету. Якщо оформляти підписку не на сайті «Яндекса», а в мобільному додатку, вийде дорожче: 199 рублів на Android і 229 рублів на iOS. Сервіс також пропонує сімейну підписку — за 269 рублів на місяць за п’ятьох користувачів.

Головні конкуренти «Яндекс.Музика» в Росії — Apple Music (від 169 р. / Міс), Google Play Music (від 159 р. / Міс), YouTube Music (від 199 р. / Міс), «Музика ВКонтакте» і Boom (149 р. / міс), Deezer (169 р. / міс) і Zvooq (149 р. / міс).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector