Як максимально швидко розблокувати iPhone X за допомогою Face ID

iPhone XFace ID — система біометричної аутентифікації Apple в iPhone X, яка прийшла на заміну дактилоскопічної сканера Touch ID, вбудованому в кнопку «Додому». Англомовний ресурс AppleInsider розповів, як максимально швидко розблокувати смартфон за допомогою сканування особи.

Видання відзначає, що помилка більшості користувачів полягає в тому, що перед тим як виконати розблокування, вони чекають появи анімації замку блокування. Робити цього не потрібно. Друга помилка — використання бічної кнопки, натискання на яку істотно сповільнює процес.

Для того, щоб розблокувати смартфон за допомогою Face ID максимально швидко, потрібно переконатися, що в меню «Налаштування» → «Універсальний доступ» включена функція «Вихід з сну киснем». Тепер торкніться екрану iPhone X максимально близько до нижнього краю і, як тільки дисплей активується, виконайте свайп вгору — після чого смартфон швидко розблокується.

Face ID

Справа в тому, що при пробудженні екрану сканер Face ID відразу ж починає розпізнавання особи. Якщо не чекати анімації замку блокування і виконати свайп вгору відразу, то розблокування смартфона відбудеться набагато швидше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector