Mozilla закрила проект Firefox OS

firefoxos600.jpg

Mozilla закрила проект розробки операційної системи Firefox OS для «інтернету речей» (Internet of Things, IoT). Компанія звільнила близько 50 співробітників, які працювали над проектом. Компанію покинув в тому числі віце-президент Арі Джааксі.

Представники Mozilla відзначили, що як і раніше мають намір працювати з IoT, але зосередившись на дослідженнях, а не на комерційних продуктах.
«Ми переосмислили наш підхід до IoT вирішивши змістити пріоритети з запуску і масштабування комерційних продуктів на користь наукових досліджень і передових розробок, приділяючи більше уваги новим технологіям.» — представники Mozilla
Mozilla зосередилася на використанні Firefox OS в «інтернеті речей» в грудні 2015 року, після закриття експерименту по створенню і продажу смартфонів, для яких створювалася система. У компанії запевнили, що ці зміни в кінцевому підсумку приведуть до збільшення чисельності персоналу та інвестицій в такі області, як віртуальна і доповнена реальність.

На ринку браузерів Mozilla також зазнає труднощів. За даними аналітичної компанії StatCounter, частка браузера Firefox на десктоп-пристроях в період з січня 2016 року по січень 2017 року впала з 16% до 14,85%. За підсумками 2015 року виручка Mozilla склала $ 421 млн. Компанія заробила в тому числі за рахунок розширення списку партнерів по використанню пошукових систем, почавши співпрацювати з Yahoo в США, «Яндексом» в Росії і Baidu в Китаї.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector