Microsoft випустить дешеву або безкоштовну версію Windows 10

Intel

Сайт Liliputing опублікував слайд дорожньої карти компанії Intel, з якого випливає, що компанія Microsoft може випустити версію Windows 10, монетизує за допомогою сервісу Bing, а не від продажу ліцензій виробникам.

Ймовірно, як і у випадку з Windows 8.1 with Bing, Windows 10 with Bing буде надаватися виробникам мініатюрних планшетів і ноутбуків з великим дисконтом або взагалі безкоштовно. Ця знижка дозволить випускати на ринок пристрої, здатні конкурувати з хромбук і недорогими Android-планшетами, тобто допоможе Microsoft пробитися в ті сегменти ринку, де її позиції все ще слабкі.

Судячи по слайду, Windows 10 with Bing буде випущена лише в 2016 році. До цього часу Microsoft буде намагатися безкоштовно «пересадити» користувачів з застарілих версій Windows на звичайну версію Windows 10. З точки зору користувачів, ніяких відмінностей між звичайною Windows і Windows with Bing немає, обмеження стосуються лише виробників — наприклад, вони не можуть змінювати пошукову систему , що використовується в браузері за замовчуванням, на будь-яку іншу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector