Microsoft дозволила запускати Android-додатки на комп’ютерах і планшетах з Windows 10

Your Phone

Компанія Microsoft приступила до тестування нової можливості в додатку «Ваш телефон» на Windows 10. Користувачі тепер можуть створювати дзеркала зображення зі смартфона на екран комп’ютера по бездротовому з’єднанню.

В даний час ця можливість є тільки у Samsung Galaxy S8, S8 +, S9 і S9 + з боку смартфонів і Surface Go з боку комп’ютерів (хоча насправді це гібрид планшета і ноутбука). Завдяки їй, користувач може працювати з мобільними додатками безпосередньо на комп’ютері, навіть не встановлюючи Android-емулятор на кшталт Bluestacks.

За словами Microsoft, для задіяння зеркалирования і зменшення затримок при передачі зображення використовується відразу кілька бездротових технологій — Wi-Fi і Bluetooth в режимі Low Energy Peripheral Role. Смартфон має працювати на Android версії не нижче 7.0, а комп’ютер — мінімум на Windows 10 версії 1803.

На жаль, в даний час віддзеркалення працює не у всіх користувачів формально сумісних пристроїв. Для його активації потрібні якісь особливі настройки з серверної сторони Microsoft, які поки не розгорнуті як слід. Згодом Microsoft планує розширити список сумісних пристроїв і надати можливість віддзеркалення більшості користувачів Android-смартфонів.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector