Як відкотитися з iOS 11 Beta 2 до iOS 10.3.2 на iPhone, iPad і iPod touch

ios 11Компанія Apple 5 червня на відкритті WWDC 17 анонсувала нову версію операційної системи iOS 11. Зареєстровані розробники відразу отримали доступ до перших бета-версіями прошивок, а учасникам публічного тестування змогли спробувати новинку 26 червня. Фінальний реліз iOS 11 запланований на осінь 2017 року.

Якщо ви встановили iOS 11 Beta 2 і зіткнулися з проблемою даунгрейда прошивки до iOS 10.3.2, то скористайтеся інструкцією нижче.

Є кілька важливих факторів, які необхідно врахувати при плануванні даунгрейда:

 • Якщо робите даунгрейд до iOS 10.3.2, то не зможете скористатися резервною копією, яка була зроблена на iOS 11 через iCloud або iTunes. Відновити дані можна з резервної копії iOS 10.3.2 або нижче. Якщо у вас немає такої резервної копії, то потрібно вручну зберегти всі фотографії та іншу необхідну інформацію перед відкотом на iOS 10.3.2;
 • Переконайтеся, що оновили iTunes до актуальної версії;
 • Зверніть увагу, що процес даунгрейда включає в себе повне видалення даних. Подальше відновлення даних з сумісною резервної копії може зайняти тривалий час.

Як відкотитися з iOS 11 Beta 2 до iOS 10.3.2 на iPhone, iPad і iPod touch:

Крок 1: Скачайте iOS 10.3.3 Beta 6 для вашого пристрою звідси. Якщо ви завантажуєте файл прошивки через браузер Safari, то переконаєтеся, що відключена функція автоматичної розпакування архіву.

Крок 2: Тепер потрібно перевести пристрій в режим DFU. Якщо ви власник iPhone 7 або iPhone 7 Plus, то вивчіть це керівництво. При роботі з iPhone, iPad або iPod попередніх поколінь, виконайте наступні дії:

 • Підключіть пристрій до комп’ютера;
 • Вимкніть пристрій;
 • Тепер натисніть і утримуйте кнопку «Харчування» протягом 3 секунд;
 • Потім затисніть кнопку «Додому», не відпускаючи кнопку «Харчування» протягом 10 секунд;
 • Відпустіть кнопку «Харчування», але продовжуйте утримувати кнопку «Додому», поки в додатку iTunes не повідомлення про виявлення пристрою в режимі відновлення;
 • У який з’явився натисніть на кнопку «Ok».

Крок 3: Натисніть і утримуйте Alt / Option на комп’ютері Mac або клавішу Shift на комп’ютері Windows, а потім виберіть «Відновити iPhone …» (iPad / iPod touch …).

Крок 4: У вікні вкажіть шлях до раніше скачані файл прошивки iOS 10.3.3 Beta 6 IPSW.

Крок 5: Потім виберіть «Відновити і оновити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 6: iTunes перевірить файл прошивки і встановить її на пристрій. Процес займе близько 10 хвилин.

Крок 7: Тепер потрібно завантажити файл прошивки iOS 10.3.2. Переконайтеся, що ви завантажили потрібний файл прошивки, відповідний моделі вашого пристрою. Посилання на скачування для всіх підтримуваних версій iPhone, iPad і iPod touch представлені нижче:

 • Файл прошивки iOS 10.3.2 для iPhone
 • Файл прошивки iOS 10.3.2 для iPad
 • Файл прошивки iOS 10.3.2 для iPod touch

Примітка: якщо ви завантажуєте файл прошивки через браузер Safari, то переконаєтеся, що відключена функція автоматичної розпакування архіву.

Крок 8: Повторіть процес відновлення пристрою в режимі DFU (кроки 2 — 5).

Готово! Тепер на вашому iPhone, iPad або iPod встановлена ​​стабільна версія iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector