Мають проблеми з Android Pie? Вимкнути Автоматично вмикати Wi-Fi

Після оновлення телефону на Android 9.0 Pie виникають тимчасові проблеми з підключенням до Інтернету. Це пояснюється тим, що опцію «Включити Wi-Fi автоматично» на Android Oreo на вибраних телефонах тепер увімкнено за умовчанням на всіх телефонах Android. Якщо пристрій Essential або OnePlus працює, слід перевірити його.

Щоб було зрозуміло, є плюси і мінуси використання цього налаштування. З одного боку, це налаштування дозволяє вимкнути Wi-Fi протягом дня, а потім підключитися до Wi-Fi після повернення додому без необхідності робити це вручну. З іншого боку, це стосується всіх інших збережених з’єднань Wi-Fi, які пам’ятає пристрій Android. Ваш телефон може автоматично з’єднуватися з Wi-Fi Starbucks, навіть якщо ви занадто далеко, щоб з’єднання було хорошим.

  • Не пропустіть: всі нові прикольні функції Зміни в Android 9.0 Pie

Як вимкнути цю настройку

На щастя, вимкнення функції «Увімкнути Wi-Fi автоматично» легко. Відкрийте програму «Налаштування», а потім виберіть «Інтернет-мережа. «Виберіть» Wi-Fi «у верхній частині наступної сторінки, потім виберіть» Налаштування Wi-Fi «.

Залишається лише переконатися, що вимкнено «Увімкнути Wi-Fi автоматично».

Ви можете виявити, що цю функцію вже вимкнено після оновлення на ваш пристрій Android. Можливо, у вас є пристрій Pixel, який раніше використовував Android Oreo, в якому функцію було вимкнено за замовчуванням. Якщо це так, можливо, вам доведеться шукати проблеми з підключенням в іншому місці. Переконайтеся, що «Підключення до відкритих мереж» також вимкнено, оскільки ваш пристрій може без вашого відома підключатися до безкоштовного публічного Wi-Fi.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector