WhatsApp hacking: як планувати відправлення повідомлень автоматично

Великі ідеї часто завдають удару у випадкові часи, але відправлення повідомлень друзям і близьким не в той час не тільки загрожує їм гнівом, але й збільшує шанси, що ваше повідомлення не буде належним чином пожертвовано.

SKEDit — це програма для Android, яка дозволяє планувати записи як в WhatsApp Business, так і в WhatsApp, забезпечуючи зручний спосіб пересилання повідомлень друзям і колегам у найзручніші години.

  • Don, t Miss: як описи для групових чатів на WhatsApp

Перед початком

Перш ніж почати, ви повинні знати, що SKEDit може вимагати відключення безпеки телефону, залежно від того, як ви хочете його надіслати.

Крок 1. Встановіть SKEDit

SKEDit можна безкоштовно завантажити з магазину Google Play, тому перейдіть до нього або виберіть спільне посилання для встановлення програми.

  • Безкоштовно встановити SKEDit з магазину Google Play

Крок 2: Надання дозволів

Відкрийте, встановіть SKEDit, відкрийте програму і виберіть «WhatsApp Business» або «WhatsApp», залежно від типу облікового запису, який ви використовуєте.

Тепер натисніть перемикач у меню SKEDit, щоб надати йому доступ.

Крок 3: Встановіть час і дату запланованого повідомлення

Після надання користувачу прав доступу до даних можна створити та спланувати запис на більш пізню дату.

Крім того, ви можете повторити свій пост, натиснувши кнопку «Повторити те, що», що дасть вам можливість повторити вашу посаду в години, дні, тижні, місяці та роки.

Крок 4: Виберіть автоматичне або ручне планування

Перед тим, як планувати свою публікацію, вам доведеться вибирати між ручним і автоматичним надсиланням повідомлень.

Вимкнення захисту телефону ніколи не є гарною ідеєю, тому що воно в принципі дає кожному право доступу до телефону для доступу до конфіденційних даних у будь-який час.

Якщо все гаразд, натисніть «Змінити блокування екрана» у рядку і виберіть «None» у меню налаштувань системи, яке з’явиться.

З міркувань безпеки, які супроводжують автоматичне розклад повідомлення, ми рекомендуємо використовувати метод ручного керування, навіть якщо увімкнути безпеку блокування екрана.

Щоб вручну планувати свої повідомлення, торкніться перемикача поруч із пунктом «Запитати мене перед відправкою», щоб увімкнути його.

Крок 5. Надсилання запланованих повідомлень вручну (необов’язково)

Якщо ви вирішили скористатися наведеним вище способом вручну, ви можете відпочити і почекати — і навіть забути про заплановане повідомлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector