Magisk 101: Як виправити SafetyNet CTS профіль Невідповідність помилок

У зв’язку з новим SafetyNet для Android, деякі програми можуть тепер блокувати користувачів від коріння або перешкодити їм взагалі отримати доступ до них — але принаймні існують способи обійти ці обмеження.

Більшість тестів SafetyNet можуть бути передані за допомогою Magiska та root без системи, але тест Google Compatibility Test (CTS) залишається перешкодою в деяких випадках.

Якщо це станеться, існує багато потенційних причин, починаючи від несумісних кореневих додатків до проблем з Magisk Hide.

Перед початком

Це керівництво припускає, що ви вже встановили Magisk, який є основним інструментом, що не потребує технічного обслуговування, і може приховати вашу присутність у SafetyNet.

Коли справа доходить до перевірки статусу SafetyNet, найпростіший спосіб зробити це — відкрити програму Magisk Manager і натиснути кнопку «SafetyNet Check» у нижній частині екрана.

Перевірка статусу SafetyNet в Magisk Manager.

Крок 1: Позбавтеся від SuperSU і використовуйте MagiskSU з Magisk Hide

Найбільш вірогідною причиною несумісності профілю CTS є програма кореневого керування, яка не ховається від SafetyNet.

Ви, ймовірно, спочатку налаштували свій телефон за допомогою SuperSU ZIP або CF Auto Root, які встановлюють SuperSU як кореневу програму за замовчуванням.

Отже, якщо це є причиною проблем CTS, вам доведеться видалити двійкові файли SuperSU і замінити їх на вбудовану програму кореневого керування Magisk.

Після цього переконайтеся, що параметр «Magisk Hide» увімкнено у вашій програмі Magisk Manager.

Для цього перейдіть до бокового навігаційного меню в програмі Magisk Manager і виберіть «Magisk Hide. ». Тому варто перевірити поля поруч із магазином Google Play і Google Services Framework, а також з будь-якою іншою програмою

Крок 2: Все ще не добре?

Якщо вищезазначене керівництво не вирішує проблеми, пов’язані з несумісністю профілю CTS, і ви не впевнені, що ви видалили будь-які системні модифікації, ви все одно можете мати деякі біти даних від SuperSU.

Щоб переконатися, що ви повністю видалили SuperSU та його двійкові файли, ви можете використовувати flashable ZIP, створений програмістом osm0sis.

  • Завантажити unSU для повного видалення SuperSU (.zip)

Звідти натисніть «Встановити» в головному меню TWRP, потім перейдіть до папки завантаження і виберіть параметр UPDATE-unSU-signed.zip.

Крок 3. Змініть SELinux на виконання

Якщо ви все ще заблоковані, цей наступний крок досить простий, але він буде застосовуватися лише в тому випадку, якщо ви раніше використовували програму для встановлення режиму SELinux на «Permissive». «Magisk намагається приховати свій статус SELinux від SafetyNet

Отже, відкрийте будь-який перемикач режимів SELinux, який ви використовували для того, щоб спочатку встановити режим «Permissive», потім перемкнути налаштування на «Force» і перезапустити.

Крок 4. Вимкніть налагодження USB

З якоїсь дивної причини загальною причиною проблем SafetyNet з Magisk є налаштування «Налагодження USB» у параметрах розробника.

Крок 5: Користувальницька пам’ять ROM?

Як я вже згадував раніше, CTS означає «тест на сумісність». «Це процес, який Google використовує, щоб побачити, чи відповідає пристрій і його програмне забезпечення стандартам сертифікації, і, кажучи прямо, користувальницький ROM ніколи не пройде офіційно цей тест.

Проте деякі спеціальні ядра можуть допомогти вирішити цю проблему.

Для деяких нестандартних ПЗУ (особливо в Lineage OS) ця опція може не повністю вирішити проблему.

Нарешті, для користувачів Xiaomi, які використовують спеціальні ПЗУ, є й інший варіант.

Крок 6: Вирішення інших потенційних проблем

Перед використанням ядерного підходу, описаного в кроці 8 нижче, є кілька менш поширених проблем, які можуть призвести до збою в SafetyNet на основі невідповідності профілю CTS, тому вони стоять пострілом.

Перш за все, можливо, що демон Magisk Hide не запускається правильно на вашому телефоні.

Деякі користувачі також повідомили, що варіанти Magisk, Systemless хости «і» BusyBox «викликали проблеми з SafetyNet.

Крок 7. Увімкніть режим лише для ядра

З метою останньої спроби можна спробувати ввімкнути параметр «Тільки основний режим» у налаштуваннях Magisk Manager.

Це не може бути ідеальним рішенням, але після того, як Google оновив SafetyNet для виявлення Magisk, увімкнення «Основного режиму», здається, є єдиним виправленням, яке допомагає більшості користувачів пройти тест CTS.

Крок 8: Якщо все інше не працює, почніть з нуля

Ми врятували цей крок в кінці, тому що це вирішальне рішення, але це болюча пілюля.

Процес відновлення вбудованого програмного забезпечення залежить від пристрою, але якщо в телефоні є меню завантажувача, що підтримує команди Fastboot, ми обговорили процес у цьому посібнику.

Ви, нарешті, вирішили проблеми з невідповідністю профілю CTS?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector