Легко змініть шрифт телефону без активації SafetyNet

Ви можете легко поширювати свій улюблений телефон на великі шпалери, мелодії і піктограми, але що з шрифтами? Не всі скіни Android дозволяють змінювати системний шрифт, і навіть коли це відбувається, параметри часто обмежуються декількома варіантами. Деякі корінні програми можуть відкривати системні шрифти для налаштування, але деякі з них можуть спричинити проблеми тепер, коли Google впровадив заходи безпеки, які називаються SafetyNet.

SafetyNet перевіряє, чи Android був скомпрометований, але це ускладнює для користувачів root налаштування своїх пристроїв на системному рівні. Якщо root шукає SafetyNet, ви втратите доступ до додатків, захищених технологією DRM, наприклад Netflix та обмежених додатків, таких як Android Pay, так що ви повинні пройти через тонку лінію. На щастя, є ще способи обійти це. Нижче я покажу вам, як обмінювати системні шрифти без активації SafetyNet, щоб ви могли легко адаптуватися до своїх потреб.

потреби

  • Розблоковано завантажувач
  • Доступ до кореня
  • Magisk встановлено
  • Термінальне застосування

Крок 1: Завантажте модуль MidnightCore

На головному екрані Magisk натисніть кнопку меню зліва, а потім «Завантажено». Потім виберіть значок пошуку праворуч і знайдіть «MidnightCore» або введіть «midn» і це буде перший доступний варіант. Натисніть стрілку завантаження праворуч, потім виберіть «Встановити», щоб почати процес встановлення.

Вам буде запропоновано натиснути клавішу збільшення гучності, щоб підтвердити встановлення, але після цього будуть встановлені необхідні сценарії, файли та дозволи для пристрою. Після успішного встановлення натисніть «Перезавантажити» у нижньому правому куті, щоб перезапустити пристрій, щоб почати користуватися модулем.

Крок 2: Відкрийте термінал

Деякі пристрої мають вбудований додаток терміналу в меню параметрів розробника, але багато з них не пропонують цю функцію з коробки. Якщо ви знаєте, що пристрій підтримує цю функцію, ви повинні ввімкнути його в опціях розробника, інакше я поясню, що робити тут.

Щоб виконати команди на консолі, потрібно завантажити програму терміналу з магазину Google Play. Один з моїх улюблених називається «Termux» і настійно рекомендується для всіх кореневих команд.

  • Посилання для відтворення магазину: Termux

Крок 3. Запустіть команди

Відкрийте програму терміналу на головному екрані, введіть таку команду та натисніть enter:

су

Коли з’явиться запит, натисніть «Дозволити» у головному вікні доступу. Це надає привілеї супер-адміністратора терміналу, щоб він міг вносити необхідні зміни до основних системних файлів пристрою.

Наступна команда, яку нам потрібно виконати після надання прав адміністратора:

північ

Ця команда запускає модуль Magisk вперше. Таким чином, ви запускаєте модуль кожного разу, коли потрібно внести зміни до системних шрифтів.

Крок 4. Виберіть новий шрифт

Тепер ви повинні бути в головному меню модуля MidnightCore і будуть доступні різні опції. Завдяки цьому посібнику ми зосередимося на зміні системних шрифтів. Торкніться екрана, щоб відобразити клавіатуру, якщо її ще не було, введіть «1» у командному вікні, а потім натисніть enter, щоб запустити розділ «MidnightFonts» модуля. Після ініціалізації слід вивести список шрифтів з великим числом, з яких ви можете вибрати.

Наразі неможливо переглянути шрифти з самого модуля, але є нитка, в якій можна побачити приклади кожного з них. Тут починається веселощі! Перегляньте список і знайдіть той, який звучить цікаво — в моєму випадку я вирішив спробувати AppleMint. Введіть потрібний номер у вікно команд і натисніть клавішу Enter, щоб розпочати процес встановлення. Вам буде запропоновано зберегти в автономному режимі, тому просто введіть «1» і натисніть Enter для підтвердження.

  • Перегляньте список шрифтів з модуля

Крок 5. Завершіть процес

Після цього слід повернутися до головного екрана модуля, де ви можете закрити сеанс у будь-який час з цієї точки. У Termux перетягніть сповіщення і натисніть «QUIT», щоб закрити сеанс терміналу з пам’яті. Це все! Щоб активувати новий шрифт, потрібно перезавантажити пристрій, але як тільки ви зробите, добре йти. Якщо ви хочете відновити пристрій за замовчуванням, ви можете зробити це з головного меню модуля.

Щоб скинути шрифт, введіть «r» у командному вікні, потім натисніть enter, потім «1», щоб вибрати «MidnightFonts». Після цього ви швидко відновите налаштування шрифту за замовчуванням, а потім перезавантажте пристрій, щоб побачити зміни. Деякі шрифти можуть не працювати належним чином у всіх програмах і в усіх аспектах системи, але це має покращитися, оскільки модуль з часом отримує нові оновлення.

(1) Стандартний системний шрифт (Roboto), (2) Оновлений системний шрифт (AppleMint), (3) Всі тести SafetyNet пройшли з новим системним шрифтом!

Це, безумовно, найкращий спосіб змінити системні шрифти, не турбуючись про проблеми з SafetyNet. Отримуйте задоволення, пробуючи більше 50 різних шрифтів на льоту!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector