Life став lifecell … Навіщо? Чому? Що сталося?

Лайф або лайфселл ребрендинг
Може компанія Лайф вирішила піти тим же шляхом, що і МТС змінивши назву, то чи у них більш глибокі думки. Але в підсумку Лайф змінив назву на Лайфсел (LifeCell), хоча ця назва буде вимовлятися російською або українською мовою ще не відомо.

Чому Лайф змінив назву (зі слів оператора)

На питання, чому лайф провів ребрендинг і змінив назву представництво Lifecell дало таку відповідь:

Ребрендинг демонструє прямий зв’язок lifecell з лідером телекомунікаційного Сайти Вся Турции — материнська брендом Турксел.
Таким чином, lifecell підкреслює свою націленість на технологічний розвиток, на бажання прівносіті в Україну провідні технології, успішній досвід и експертизу Турксел.

Тільки у сімбіозі внутрішніх процесів роботи и зовнішніх проявах бренду можлива злагоджена робота оновленої компании.

Іншими словами компанія Лайф просто вирішила, щоб про неї згадали і зробити так, щоб вона теж мала більш іноземне походження (як в принципі і Водафон). Варто зауважити, що тарифні плани — не змінилися. Та й якість обслуговування не може змінитися, тільки змінивши вивіску на дверях.

Чому лайф відмовився від посмішки в назві?

Також цитата зі слів представництва компанії

Десять років наша посмішка була націлена переважно на молодіжну аудиторію life :), яка сьогодні перетворилася в вимогливу категорію споживачів. Протягом 10-ти років разом з компанією абоненти life 🙂 росли і змінювалися, і сьогодні мають за плечима великий клієнтський досвід, знають сучасних технологіях, інноваціях і вимагають від свого оператора європейської якості обслуговування.

І цілком природно, що наш наступний крок — стати компанією, що якнайкраще відповідає вимогам всіх клієнтів: від молоді до великих бізнес-компаній.

На основі опитувань фокус-груп, компанія прийшла до висновку, що відмова від посмішки розширить аудиторію споживачів і підкреслить свою орієнтованість на широку аудиторію користувачів, включаючи корпоративний сектор.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector