Як вкрасти iPhone? Або схема аферистів в мережі —

крадіжка смартфона фото
У двадцять першому столітті фотоапарат втрачає свою властивість, а ось фотографія навпаки набирає обертів. Тільки модно зараз Селфі, і дуже популярно фотографувати себе через дзеркало. У кожної модниці красуні напевно є така фотографія на сторінці. Погано тільки, що ніхто навіть не здогадується, що на вигляд нешкідливий фотопортрет може, заподіяти милій дівчині шкоду і проблеми. Хлопці, які не хочуть працювати, але при цьому хочуть добре жити, постійно займаються в інтернеті в пошуках легкої здобичі, як вони це називають «золота рибка». Правда вам не хочеться потрапити їм на гачок. Але, на жаль буває. Багато хто сумнівається, але є що й не здогадуються.

Схема аферистів для крадіжки смартфонів?

  1. Знайти свою чергову жертву. Як завжди, на допомогу приходить інтернет, але ще краще соціальні мережі. Аферисти такої схеми працюють в парі, дівчина і хлопець. Вони власне активно переглядають фотографії та шукають дівчину з iPhone, Samsung або іншим дорогим смартфоном.
  2. Знайшли, а тепер працюємо або краще сказати обробляємо. Заздалегідь створивши анкету представницького чоловіки, років за сорок, красива фотографія в дорогому костюмі, можливо біля дорогого автомобіля. Починаємо листування і недовго думаючи домовляємося на особисту зустріч і обов’язково в торговому центрі.
  3. І ось довгоочікувана зустріч. Чарівна дівчина приходить на вказаний час до представницького чоловікові, очікує, а він спізнюється. І неспроста, далі напишу. В очікуванні, час тягнеться довго вона дістає свій iPhone і починає дивитися переписку, можливо, щось переплутала. І тут з’являється молодий хлопчина, зовсім ще дитина. Звертається до дівчини і говорить, що зустріч з ним.
  4. Красуня, в шоці! Чи не побачення, а дитячий садок. Чи не квапте події. Починається тирада, мовляв, він шукає другу половинку для батька. Мати загинула, пускає сльозу. Батько сумує ні з ким, ні хоче зустрічатися, а ось турботливий син і підшукав собі маму.
  5. І тут розповідає про ідеальний спонтанному побаченні, від якого батько не зможе відмовитися. Мовляв, дівчина в торговому центрі втратила телефон, а він його знайшов і приніс до адміністрації. А по гучному зв’язку оголосять, типу ви прийдете. В знак подяки запропонуйте чашечку кави і ось воно побачення. Схема не погана, та кінець не такий ідеальний.
  6. Він такий турботливий син, що навіть з адміністрацією торгового центру домовився. Приходить дівчина в сорочці з бейджиком, така на вигляд працівниця. Здавалося б, все серйозно, навіть адміністрація співчутливо йде назустріч, всіляко хоче допомогти хлопцеві здійснити план знайомства.
  7. Все, ви розчулилася, повірили, значить, ви вже на гачку.
  8. Тепер вас просять саму віддати свій улюблений дорогий iPhone, нікому не будь, а адміністратору торгового центру. Як тільки ви самі його віддали, вони вас просять нікуди не йти, а стояти і чекати оголошення хвилин десять. Поки він піде за батьком і скаже що знайшов телефон.
  9. Ну, ось і все ви біля розбитого корита, і вже без iPhone.

А пам’ятаєте, в третьому пункті хлопець спізнився на зустріч, немає, він прийшов раніше дівчата, він просто молов кола біля неї, щоб переконається, що вона з тим самим iPhone, що на фотографії. Щоб не помилитися.

Виявляється, дівчина адміністратор, вигаданий персонаж, бейджик зробити легко, а в натовпі торгового центру охорона не зверне увагу таких повно, всі співробітники з бейджиками. Так що ніхто не прийде вам на допомогу. Радує, що двох аферистом цієї схеми викрили. Ну, чи зупиняться вони? Або з’являться інші, яким теж потрібні легкі гроші. А постраждає невинна дівчина з iPhone, будьте обережні, розлучення, обман на кожному кроці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector