Тариф Київстар планшет — відгуки та аналіз послуг —

київстар планшет
Оновлення: Умови обслуговування даного тарифу змінилися — докладніше за посиланням

Продовжуючи тему пошуку найкращого тарифного плану для використання його в планшеті плавно підійшли до оператора Київстар з його тарифом Планшет. У статтях Водафон і Лайфселл можна ознайомитися з тарифами для планшетів інших операторів. Коротенько під тарифом для планшета розуміється дешевий вихід в інтернет і при цьому мінімальна або хоча б прийнятна абонентська плата.

Вартість послуг в тарифі Київстар планшет.

3g інтернет

6 грн за 100 мегабайт (по вичерпання даного кількості мегабайт з вашого рахунку буде знята сума в розмірі 6 грн для використання нових 100 мегабайт)

Дзвінки на номери Київстар

1,5 грн за 10 хвилин

З огляду на, що компанія Київстар рекламує даний пакет як «без абонплати», то з цим варто розібратися більш детально.

Дійсно ви платите 6 грн тільки в день виходу в мережу і за це отримуєте 100 мегабайт трафіку, але фактом людина володіє планшетом, хоче не замислюватися про те чи можна сьогодні перевіряти пошту чи ні, чи можна прочитати повідомлення, з будь-якого мессенджера чи ні. А з такою умовою доведеться витрачати в місяць 6 * 30 = 180 грн. А це далеко не маленька сума, тому як в тарифі Водафон red M можна отримати за 50 грн — 2 гігабайти трафіку в місяць і при цьому безкоштовні дзвінки в розмірі 50 хвилин на інші оператори.

підсумок

Тариф Київстар планшет — не має практичної цінності. Якщо Вам принципово хочеться використовуватися Київстар для вищевказаних цілей. Те краще підключити тариф для інтернету і дзвінків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector