Економія на мобільному зв’язку. Альтернатива — месенджери?

засоби зв'язку кро телефону
Будь-телефон має стандартний набір засобів зв’язку: дзвінки і СМС. Також можна контактувати із зовнішнім світом через всілякі соціальні мережі, практично у будь-який популярної сьогодні є відповідні додаток. Але дзвінки і СМС не завжди хороші, тут все залежить від умов, висунутих мобільним оператором. Соціальні мережі також підходять далеко не всім. Часто буває так, що зайшовши на свою сторінку для того, щоб відповісти одній людині, доводиться попутно спілкуватися з величезною кількістю користувачів. Так що іноді так хочеться кудись втекти, щоб спілкуватися лише з тими, з ким хочеться, причому за допомогою інтернету, щоб не сісти на мобільний зв’язок і вихід є.

І це різні месенджери. Найактуальнішими сьогодні є Skype, WhatsApp, Viber telegram. Основна різниця між ними укладає лише в тому, наскільки вони розкручені.

Мобільні додатки як альтернатива засобам зв’язку.

За даними компанії Microsoft, Skype на сьогоднішній день в рекордно великій кількості самих різних пристроїв. Багато людей використовують для зв’язку саме цією програмою. Але варто враховувати, що скайп набагато старше за мірками комп’ютерних програм, ніж той же вайбер. І сьогодні набагато простіше написати одному текстове повідомлення, ніж влаштовувати справжню відеотрансляцію. І через те, що скайп у всіх асоціюється з розмовою, а не з листуванням він не може обігнати своїх конкурентів.  

Чому не скайп?

По-перше, Skype неймовірно швидко розряджає акумулятор пристрою, в той час як інші програми не завдають заряду значної шкоди. По-друге, щоб поспілкуватися з користувачем через Skype, доведеться дізнатися його нік. Вибираючи інші варіанти додатків, робити цього вже не доведеться, тому що вони мають телефонну книгу, точну копію телефонної книги користувача в смартфоні. Можна точно дізнатися, у кого з друзів і знайомих встановлений будь-якої месенджер просто встановивши його на телефон або ПК.

Так що виходить, найкраще для спілкування підходить зовсім не Skype, а інші засоби зв’язку. Вони і простіше, і функціональніша.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector