Як зателефонувати до Німеччини з України Київстар Водафон Лайфсел

Німеччина дзвінки
Продовжуємо розбирати дзвінки за кордон і розглядаємо найбільш дешеві варіанти для здійснення даних дзвінків.

Для того щоб дізнатися як подзвонити в

  • Польщу
  • Білорусь
  • Казахстан
  • Росію

Можна перейти за відповідним посиланням.

Відразу скажу, що тут не розглядаються дзвінки за допомогою ip телефонії або їм подібних месенджерів. Тому йде пошук тарифних планів операторів мобільного зв’язку Київстар, Водафон, Лайфселл для здійснення дзвінка на номери Німеччини.

Як зателефонувати до Німеччини

Для того щоб з мобільного телефону в Україні зателефонувати в будь-яку другугю країні необхідний набрати номер в міжнародному форматі, тобто номер повинен складатися з 12 цифр.
Код германии +49 і далі йде 10 цифр номера абонента.

Київстар

У Київстарі на момент написання статті є тільки одна послуга для дзвінків за кордон під назвою улюблені країни або її ще називають улюблена країна. Для підключення послуги улюблена країна Німеччина — необхідно набрати USSD код — * 222 * 49 #. Після активації з вас зніметься 5 грн за підключення країни і ви можете дзвонити.

Хвилина розмови становить — 1 грн і плата за з’єднання — 2 грн

Лайфселл

В даному операторі присутня один тарифний план під назвою дзвінки за кордон і послуга дзвінки за кордон. Різниця між ними лише в тому, що при використанні послуги вам доведеться платити абонентську плату в розмірі 10 грн в місяць. При користуванні тарифним планом абонплати немає, але є плата за з’єднання навіть при дзвінках по Україні. Тому якщо вам потрібно часто дзвонити за кордон, то краще купити окремий стартовий пакет і перейти в тарифний план дзвінки за кордон лайфселл. Тут же розглянемо послугу як більш прийнятний варіант.

Хвилина розмови становить

  • 29 копійок на стаціонарні номери
  • 59 копійок на мобільні номери Німеччини

І з’єднання — 2 грн
Для підключення необхідно відправити USSD запит виду — * 141 * 2 #. Після з вашого рахунку буде знята абонентська плата і ви можете користуватися послугою. Варто зауважити на відміну від зажерлися Київстар в лайфселл досить один раз заплатити за підключення і ви можете дзвонити в будь-яку країну за зниженими тарифними планами і немає необхідності підключати кожну країну окремо.

Водафон

У Vodafone все просто — підключайте будь-який тарифний план, без будь-яких послуг у вас вже знижені тарифи для дзвінків в Німеччину і множесто інших країн — з повним списком можна ознайомитися тут.

В рамках тарифного плану Red s (30 грн абонплата) ви можете протягом 30 хвилин розмовляти з будь-якої з 62 країн є партнерами Водафон. Список як вже ви було сказано ось тут і Німеччина теж в нього входить.

підсумок

Якщо вам необхідно періодично здійснювати дзвінки в Німеччину, то найкращим варіантом буде купити пакет Водафон, якщо ж дзвінок необхідно зробити один раз, то краще буде підключити одну з наведених вище послуг, але купувати пакет заради одного дзвінка — не має сенсу.  

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector