Leaks in com Xiaomi — що це таке, як видалити

Останнім часом у багатьох користувачів продукції Xiaomi виникає багато питань, пов’язаних з різними помилками, неполадками і незрозумілими речами. Одним з таких є іконка програми Leaks, що з’являється абсолютно раптово і турбують багатьох звичайних користувачів. Що це за програма, як її видалити і чи потрібно це — зараз розберемося.

Для чого потрібно додаток Leaks?

Програма Leaks з’являється найчастіше після оновлення системи смартфона Xiaomi і її не можна просто так видалити. Іконка вискакує на робочому столі і при натисканні на неї вас переміщує в меню «leaks in com.xiaomi.mipicks». Цікаво, що в списку додатків його немає.

Додаток-Leaks-в-телефонах-Xiaomi
Додаток Leaks в телефонах Xiaomi

Знайте, Leaks — системне додаток, створене для перевірки, виявлення і відстеження витоку пам’яті. Це звичайна бібліотека для збору даних про витоки пам’яті, розроблене Xiaomi. Чи не є вірусом або шпигуном, не хвилюйтеся.

Чи потрібно видаляти програму?

Варто сказати, за великим рахунком, видаляти додаток Leaks не має сенсу. Просто розробник забув прибрати софт з нової версії ОС. Просто відкладіть «Лікс» в сторону, перенесіть з робочого столу в системні файли, щоб не заважав, і забудьте про нього. Плюс до всього, саме видалення системних опцій вимагає трохи повозитися.

Просте-меню-додатки-Leaks-in-com-xiaomi-mipicks
Просте меню програми Leaks in com.xiaomi.mipicks

Як видалити Leaks in com Xiaomi

Якщо ви хочете все ж прибрати цю програмку зі свого смартфона, то зробити це можна. Існує найпростіший спосіб усунення даного дефекту:

 • Змінити регіон. Радимо на Україну. Зробити так: «Налаштування» — «Розширені» — «Регіон» — перезавантажте пристрій. Правда, зникне можливість використання «Face ID». Доведеться вибирати, що вам потрібніше.

Видалити повністю софт можна тільки використовуючи рут-права:

 • викачуємо Root Uninstaller;
 • відкриваємо і дозволяємо доступ до прав root;
 • шукаємо і видаляємо додаток Leaks. Є можливість заморозити (зникає з меню і робочого столу) за допомогою Titanium BackUp.

Майте на увазі, рутірованіе пристрою на останніх версіях Андроїд плачевно зльотом системи і обнуленням гарантії. Тому вивчіть докладніше всі ризики, пов’язані з Root-правами на Xiaomi.

Позбутися від такого софта можна і без видалення. Достатньо лише повернутися до попередньої версії:

 1. Збережіть важливу інформацію на будь-яких носіях або в іншому надійному місці.
 2. Телефон краще зарядити повністю.
 3. Спробуйте скинути до заводських налаштувань (іноді не виходить і версія залишається та ж, але видаляються всі файли, внесені вами).
 4. Очищаєте інформацію в опції Recovery. Переходимо в Настройки — Про телефоні — Оновлення системи — там буде «3 точки» — тиснете на них і вибираєте пункт «Перезавантажити в режимі Recovery».
 5. Тепер качаєте потрібну ОС (рекомендуємо з ліцензованих порталів, краще з Xiaomi). Закидаєте або на комп’ютер, або відразу на смартфон. З комп’ютера потрібно скидати файл просто у відкритий системний каталог (не в папку), попередньо перейменувавши його в «update».
 6. Налаштування телефону — Розширені — Для розробників — OEM розблокування (включити).
 7. Виходимо назад, в меню «Про телефоні» — Оновлення системи — клацають знову на «…» — вибрати прошивку і відкриваємо потрібний файл.
 8. Пішла установка.

Як бачите, такий метод досить непростий і звичайному користувачеві буде складно зробити все правильно.

висновок

Ми розібралися, що це за додаток Leaks Xiaomi і як його видалити (якщо потрібно). Використовувати його можна (навіть при бажанні, це не вийде), воно недоработанное і випадково занесене в релізний частина поновлення MIUI. Позбавлятися? — рішення за вами. Вищеописані дії допоможуть вам це здійснити. Ми просто рекомендуємо прибрати іконку софта з екрану десктопа (якщо заважає) і продовжувати насолоджуватися роботою гаджета. Програма не несе шпигунських досліджень і не є вірусом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector