Купувати чи Sony Xperia Z5 Compact Відмінності Z3 Огляд

Sony Z5 Compact - photo
Sony не любить кардинальних змін. Це дуже помітно завдяки вже шостого покоління флагманських смартфонів Sony Xperia Z, які отримують лише деякі косметичні зміни в дизайні і навіть в начинці. В цьому році нам показали відразу три флагмана цієї лінійки, але починати, як зазвичай, варто з самого молодшого — Xperia Z5 Compact.

Ви будете здивовані, але відмінності від Xperia Z3 Compact настільки мізерні, що їх складно помітити. Але давайте по порядку.

Найбільш важливі відмінності від Xperia Z3

По-перше, з’явився сканер відбитка пальця. Він вбудований в кнопку живлення пристрою, яка знаходиться на правій грані. Звичайно ж, кнопка змінила свою форму і розмір, вона більше. Для кого-то така функція буде корисною, але, напевно, більшість користувачів не вважатимуть це за важливе оновлення.

Друга важлива зміна — це процесор. На жаль, але це мінус, так як Sony вирішила знову використовувати проблемний процесор Qualcomm Snapdragon 810. Не допомогло навіть водяне охолодження пристрою, процесор все одно дуже сильно нагрівається навіть при виконанні звичайних завдань на смартфоні (читання, спілкування в соціальних мережах і так далі). Користувачі скаржаться, що через процесора починає функціонувати належним чином сенсорний дисплей, не допомагає навіть перезавантаження пристрою. Xperia Z3C пропонує більш «прохолодний» Snapdragon 801, який працює як годинник.

З приводу дизайну, все ж компанія Соні зрозуміла, що не має сенсу 10 різних кольорів задньої кришки, адже покупкою чохла вирішується практично будь-яке колірне рішення. А якщо у вас інша думка, то можна про це посперечатися в статті: «Чи є сенс купувати різнокольоровий смартфон?».

Продовжимо. Змінилися камери. Замість 2,2-мегапіксельною фронтальною камери в Z3C, яка робила непогані знімки, ми тепер маємо 5-мегапіксельну фронтальну камеру в Z5C. Також збільшилася роздільна здатність основної камери, правда не сильно — на зміну 20,7-мегапікселям прийшли 23 мегапікселя. З’явилася підтримка запису відео з роздільною здатністю 4К.

І інші дрібні відмінності, а саме:

Об’єм вбудованої батареї збільшився на 100 мАг і тепер становить 2700 мАг; вбудованої пам’яті 32 гігабайти, замість 16; підтримуються карти пам’яті об’ємом до 200 гігабайт (раніше було обмеження до 128 гігабайт); трохи збільшилися вага і товщина у Xperia Z5 Compact.

висновок

А тепер головне — ціна. Новий «гарячий» флагман в компактному корпусі стоїть на території СНД майже в два рази дорожче, ніж Xperia Z3 Compact. Чи варто переплачувати? Якщо вам потрібен сканер відбитка пальця, більше вбудованої пам’яті і піч, щоб грітися взимку, то вибирайте сміливо Z5 Compact. Решті ж рекомендується поглянути на Xperia Z3C, потужності якого вистачить ще на пару років вперед, але при цьому ціна не так сильно кусається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector