КріптоПро ЕЦП Browser plug in завантажити плагін

З переходом діловодства на цифровий формат ростуть можливості використання електронного цифрового підпису. Остання дозволяє не тільки ідентифікувати особу, яка підписала електронний документ, а й захистити підписаний документ від змін (підробок). Серед діючих на ринку криптографічних утиліт з залученням ЕЦП важливе місце належить продуктам компанії «КріптоПро». Криптографічні утиліти даного розробника забезпечують електронну захист різних цивільно-правових угод, державних і приватних послуг. Для забезпечення використання підписом необхідна установка «КріптоПро ЕЦП Browser plug-in». Нижче ми розберемо сутність даного плагіна, способи його завантаження та установки у вашій системі.

Що таке КріптоПро ЕЦП Browser plug in?

«КріптоПро ЕЦП Browser plug-in» — це плагін, призначений для створення і перевірки використання електронного цифрового підпису на інтернет-сторінках з використанням ЗКЗІ «КріптоПро CSP». Найбільш часто плагін використовується на різних цифрових порталах (в тому числі і державних), в інтернет-банкінгу, на різноманітних торгових інтернет-майданчиках.

Можливості модуля також можуть бути задіяні для додавання або видалення цифрових сертифікатів, шифрування і розшифровки даних в веб-браузері. Плагін дозволяє перевіряти як стандартну електронний підпис, так і вдосконалений її варіант, в якому додано ряд додаткових функцій.

За допомогою плагіна КріптоПро ЕЦП підписуються такі види даних:

 • Електронні документи;
 • Дані різних веб-форм;
 • Файли, завантажені з ПК користувача;
 • Текстові повідомлення.

Зазначений плагін придатний для установки на всі популярні моделі веб-браузерів. Зокрема, хороші результати показала робота плагіна КріптоПро ЕЦП з браузерами IE, Mozilla (до 52 версії), Хром, яндекс.браузер, Safari. Робота з маловідомими веб-навігаторами і браузером EDGE не гарантовано.

Плагін розповсюджується безкоштовно. Операційні системи для його роботи — ОС Віндовс, Лінукс, Епл iOS, Епл Mac iOS.

плагін

Плагін КріптоПро ЕЦП працює з популярними браузерами та операційними системами

Це цікаво: не вдалося завантажити плагін — що робити?

Як завантажити і встановити плагін в браузер

Для інсталяції плагіна КріптоПро ЕЦП Browser plug in переконайтеся, що ваша система відповідає перерахованим вище вимогам. Зокрема, в ній повинна бути встановлена ​​свіжа система КріптоПро CSP версії не менш ніж 3.6 R2.

Якщо невідповідностей немає, виконайте наступне:

 1. Скачайте плагін версії 2.0 з сайту cryptopro.ru;
 2. Натисніть на «Зберегти файл» і завантажте файл на ПК;
 3. Погодьтеся з запропонованими інсталятором змінами (дозволу на зміни, встановлення модулів);
 4. Після своєї установки плагін вкаже на необхідність перезапуску веб-навігатора. Перезапустіть ваш браузер для вступу змін в силу.

  перезавантажте PC

  Перезавантажте PC для підтвердження змін

Додаткова активація

Для активації плагіна в деяких браузерах може знадобитися додаткова активація. Розберемося з її особливостями.

Браузер: Розширення:
МозиллаУ Мозілли з 52 версії робота плагіна не підтримується. Для роботи з плагіном вам буде необхідно встановити більш ранню версію браузера (наприклад, Мозилла 51). Потім, перебуваючи в браузері, натисніть Ctrl + Shift + A. Після відкриття сторінки з розширеннями знайдіть там «CryptoPro CAdES NPAPI Browser Plug-in», і поставте йому статус «Завжди включати». Перезапустіть ваш браузер.
Гугл хромЯкщо ви працюєте на браузері Гугл Хром, необхідно встановити додаткове розширення з магазину Хром.
Яндекс і ОпераДля Яндекса і Опери відповідне розширення необхідно встановити з магазину розширення Опери.
Інтернет ЕксплорерДодати сайт, на якому ви використовуєте ЕЦП в надійні вузли. Для цього перейдіть в властивості браузера, далі виберіть вкладку «Безпека». У зазначеній вкладці клікніть зверху на «Надійні сайти», потім на кнопку «Сайти». Введіть адресу сайту в спеціальному полі, і натисніть на «Додати».

Незалежно від браузера перейдіть в налаштування плагіна, перейшовши по шляху Пуск — Всі програми — Кріпто Про — Налаштування ЕЦП Browser Plug-in.

Тут додайте в список довірених наступні сайти.

Список надійних вузлів

Список надійних вузлів для КріптоПро

Додайте зазначені сайти в список надійних. Також перевірте, доданий Чи потрібний сайт в надійні вузли даного плагіна. Для цього необхідно натиснути на «Пуск», вибрати там «Усі програми», знайти «КріптоПро», клікнути на «Налаштування КріптоПро ЕЦП Браузер plug-in». Після відкриття вікна браузера потрібно буде вирішити доступ і розблокувати вміст сторінки.

Перевірити, чи правильно працює ваш плагін можна, перейшовши на тестову сторінку сайт cryptopro.ru. Завантажений і діючий плагін відображається статусом зеленого кольору.

Що робити, якщо КріптоПро ЕЦП Browser plug in не працює

Після того як ми розібрали як завантажити плагін КріптоПро ЕЦП Browser, розглянемо також, які проблеми можуть виникнути при його роботі. Система може не бачити плагін, електронний підпис не працювати, список для вибору ЕЦП не відкриватиме. Методика лікування таких проблем різниться для кожного окремого обраного браузера.

браузер Хром

Перейдіть в налаштування, там виберіть «Додаткові інструменти» — «Розширення». У переліку розширень знайдіть «CryptoPro extension …» і встановіть його статус на «Включено».

статус Включено

Список надійних вузлів для КріптоПро

Потім перейдіть в налаштування браузера, потім в «Додаткові», і знайдіть опцію «Налаштування контенту». Тут знайдіть опцію «Спливаючі вікна», і перевірте, щоб стояв статус «Дозволені». Перезапустіть браузер.

Спливаючі вікна дозволені

Встановіть статус спливаючих вікно на «Дозволені»

Мозилла

Якщо після установки плагіна система все одно просить його встановити, натисніть на «Скасувати» для закриття повідомлення. А потім клацніть на «Дозволити» (Allow) зверху для запуску плагіна.

дозволити

Виберіть «Дозволити»

Інтернет Експлорер

Перейдіть в властивості браузера, там виберіть вкладку «Конфіденційність». Зніміть галочку з опції «Включити блокування спливаючих вікон».

Читайте також: як завантажити Континент АП 3.7 з офіційного сайту.

висновок

Вище ми розібрали, як завантажити і налаштувати плагін КріптоПро ЕЦП Browser plug in. Врахуйте, що для роботи плагіна необхідна установка системи КріптоПро CSP, а також додаткова інсталяція ряду розширень. У разі ж виникнення проблем перевірте, чи дозволені в вашому веб-навігаторі спливаючі вікна. Їх блокування може стати причиною помилок в роботі КріптоПро ЕЦП Browser plug in.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector