Кращий відеоплеєр для комп’ютера

Навіть якщо ви не серіаломан, а також не витрачаєте купу часу щодня на перегляд збережених в комп’ютері відео, все одно періодично вам доводиться користуватися послугами плеєрів. Кращий відеоплеєр для комп’ютера вибрати важко, але в наступному рейтингу представлені найбільш підходящі на цю роль.

Топ кращих програвачів відео

Windows Media

Windows Media

Звичайно, можна все життя використовувати стандартний Windows Media для будь-яких цілей. Але рано чи пізно виникне потреба в програванні різних форматів, перегляді відео з субтитрами і ін. Тоді звичайним Media Center вже буде не обмежитися.

Для таких випадків і варто використовувати наступні відеоплеєри. Вони мають широкий функціонал, зроблені спеціально, щоб ви могли насолоджуватися переглядом будь-якого відео: сімейної хроніки або голлівудських бойовиків. Який програвач підійде вам? — дізнаєтеся з цього рейтингу.

VLC Media Player

VLC Media Player

VLC Media Player

Досить популярний медіаплеєр, який напевно був або є у кожного кіномана: багато хто відразу згадають, побачивши значок у вигляді дорожнього конуса. Крім популярності, відеоплеєр володіє і рядом переваг:

 • величезний набір програються форматів: в тому числі і BlueRay, FLV, RMBV;
 • підтримка російської мови;
 • відмінна підтримка субтитрів.

Це далеко не всі плюси плеєра. Він відмінно для перегляду відеотрансляцій з інтернету, наприклад, онлайн-телеканалів. VLC Media Player портований не тільки на Windows, але також на Mac, що також робить його зручним. Крім того, він безкоштовний і займає зовсім небагато місця на жорсткому диску.

KMPlayer

KMPlayer

KMPlayer

KMPlayer — корейська програма, яка дуже добре справляється з програванням відео і володіє досить широким функціоналом. Цей відеоплеєр чи не найкращий з усіх існуючих.

 • Він підтримує файли практично всіх форматів, що використовувалися як колись давно, так і зараз.
 • Він володіє простим і зручним дизайном, але в той же час можна додавати свої теми.
 • Дозволяє не тільки виводити, а й редагувати субтитри.
 • Автоматичне перемикання відео: дуже зручно, якщо ви дивитеся серіал.

KMPlayer повністю русифікований, дуже простий у використанні, але при цьому володіє також рядом функцій, які будуть цікаві для професіоналів або аматорів тонких детальних налаштувань: зміна швидкості відеоряду, різкість, розмиття, деінтерлейсінг.

BS. Player

BS. Player

BS. Player

Дуже непоганий плеєр, який володіє однією істотною перевагою — можливість програвання ТВ і радіохвиль. Але це далеко не всі переваги BS. Player:

 • мінімальне завантаження процесора ПК;
 • виявлення кодеків;
 • мультиплатформеність;
 • стабільність.

Мультимедійний здатний працювати і працювати добре практично на будь-який Windows, починаючи з 98. При цьому він не гальмує роботу ПК, не перевантажує ЦП і пам’ять, що дає можливість насолоджуватися переглядом на самих слабких комп’ютерах самого «важкого» контенту.

 • BS. Player також може похвалитися величезною кількістю кодеків, що дозволяє програвати файли різного формату. Також за допомогою його з легкістю можна дивитися ТБ-програми або слухати радіо — відеоплеєр перехоплює сигнал з ТВ-тюнера і інших пристроїв.

Windows Media Player Classic Home Cinema

Windows Media Player Classic Home Cinema

Windows Media Player Classic Home Cinema

Старий класичний відеоплеєр, який також досить популярний і краще переважної більшості програм. Підходить для всіх Windows, починаючи з XP, і безкоштовно доступний на офіційному сайті «Вінди».

Одне з головних відмінностей плеєра: робота з рідними кодеками K-Light, завдяки чому без збоїв можуть відтворюватися навіть ті файли, які були пошкоджені. Ще однією з особливостей є підтримка двох моніторів. Крім того, програвач підтримує зв’язок з різними онлайн-магазинами: з нього можна зробити справжній медіацентр, куди будуть завантажуватися всі фільми і музика.

Ось ще кілька ключових переваг Media Player Classic:

 • підтримка субтитрів;
 • русифікація;
 • відтворення двох звукових доріжок;
 • зміна дозволу відео;
 • програвання передач з ТВ-тюнера.

GOM Player

GOM Player

GOM Player

Досить цікавий плеєр, який при всій схожості на інших володіє декількома суттєвими плюсами. GOM Player робить краще конкурентів той факт, що він може автоматично завантажувати будь-які вимагаються кодеки.

Ця перевага дозволяє програвати на ньому будь-які формати відео. Крім того, відеоплеєр з легкістю програє навіть пошкоджені або недовантажені фільми. Ще кілька позитивних сторін:

 • русифікація;
 • можливість відтворення файлів з інтернету;
 • висновок на зовнішній екран, проектор, телевізор;
 • мультиплатформеність (від W 98).

TV Player Classic

Ну і маленький відступ наостанок. TV Player Classic — це не зовсім відеоплеєр. Це програма, яка дозволяє, як можна здогадатися з назви, дивитися телевізор на своєму ПК.

Програма підтримує величезну кількість каналів, серед яких більше сотні росіян. Найцікавіше, що для роботи не потрібен ТВ-тюнер. Потрібно лише хороше інтернет-з’єднання.

Тепер ви знаєте, що є цілих п’ять дійсно гідних відеоплеєра, кожен з яких краще стандартного від «Вінди» і переважної більшості утиліт в інтернеті. Крім того, ви можете з легкістю дивитися ТБ-програми, не використовуючи ТВ-тюнер, завдяки останньому програвача. Вибирати, який з них найкращий, вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector