Як виправити помилку Outlook «встановлюється з’єднання з Microsoft Exchange»

Outlook — це поштове додаток, що надається компанією Microsoft. За допомогою його можна збирати кореспонденцію з різних акаунтів: Mail, Yandex, Google, сортувати її, з зручністю відповідати на листи. Найчастіше подібною послугою користуються компанії. Іноді відбуваються збої, і програма видає помилку, в якій зазначено, що зв’язок між сервером і клієнтом не встановлена. Постараємося розібратися, чому таке непорозуміння трапляється.

ВАЖЛИВО. В Outlook 2016 версії настройка підключення до Exchange відбувається автоматично на відміну від Outlook 2010, в якому параметри міняються вручну.

Найчастіше причиною розладу між сервером і поштовим клієнтом є некоректна настройка параметрів облікового запису.

видалення старої

 1. Тимчасово закриваємо Outlook.
 2. Відкриваємо панель управління (в Windows 8 і вище до неї найпростіше дістатися, якщо набрати в «Пошуку» відповідну фразу — відкриється вікно з класичним інтерфейсом).
 3. Далі нам потрібен розділ «Облікові записи користувачів», а саме вкладка «Пошта».
 4. У віконці вибираємо «Налаштування декількох конфігурацій» — «Показати», вибираємо старий запис і тиснемо «Видалити».

Щоб видалити обліковий запис пошти

створення нової

 1. Спочатку шлях той же самий: «Панель управління» — «Облікові записи» — «Пошта».
 2. Тепер вибираємо «Налаштування облікових записів і каталогів» і зупиняємося на вкладці «Створити». Nastrojka-uchetnyh-zapisej
 3. Тепер відзначаємо кружечком верхній пункт, так як нас цікавить електронна пошта.
 4. Після натискання «Далі» з’являється форма, але все рядки неклікабельни. Тут потрібно активувати нижню сходинку «Налаштувати вручну».
 5. Тепер вибираємо «Сервер Microsoft Exchange або сумісна служба», в рядок «Сервер» вписуємо: exchange2010.х.ru, де х — це ім’я вашого домену. Рядок «Ім’я користувача» — це ваш логін для Exchange, можна обмежитися власним ім’ям і прізвищем, щоб згодом не забути.
 6. Тиснемо «Інші настройки» і вкладку «Підключення» і проставляємо позначки навпроти написів «Локальна мережа» і «Підключення до Microsoft Exchange по протоколу HTTP». Параметри проксі-сервера Microsoft ExchangeОстаннє означає, що ви зможете отримувати доступ до своєї пошти як з комп’ютера, так і з ноутбука або смартфона навіть без виходу в інтернет.
 7. Відкриваємо «Параметри проксі-сервера» і знову вбиваємо exchange2010.х.ru. Тепер можна клікнути «Далі». Повинно з’явитися вікно «Вітаємо, ви успішно ввели всі відомості».
 8. Тиснемо «Готово» і намагаємося відкрити Outlook. Після правильного налаштування повідомлення про помилку повинно зникнути, і можна буде повернутися до роботи з програмою.

застаріла версія

Якщо після настройки при спробі з’єднання підключитися до сервера Exchange все одно не вдається, можливо, його версія застаріла і не сумісна з Outlook. У подібному випадку вам може допомогти тільки мережевий адміністратор, який курирує корпоративну пошту. Версія поштового клієнта від 2016 роки не зможе співвіднести з Exchange 2007 і більш ранніми.

Що робити з Outlook 2016

Вище згадувалося, що налаштувати підключення до Exchange Outlook 2016 неможливо — передбачається, що це має відбутися автоматично за рахунок служби Autodiscover. Якщо щось пішло не так, і ви бачите все ту ж помилку, варто знову ж звернутися до адміністратора. Він повинен правильно задати параметри для функції Автоматичне з’єднання.

Перевірка даних

Банальна, але, тим не менш, поширена причина розладу між поштовим клієнтом і сервером може полягати в введенні невірних даних: логіна або пароля. Перед тим як робити якісь кроки щодо усунення помилки, встановіть, чи дійсно ви вписали існуючий пароль і чи не змінився він, якщо пошта корпоративна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector