Кращий емулятор Андроїд на ПК

Запуск мобільних операційних систем на комп’ютерах зараз звичайна справа. Це досить зручна можливість для тих, хто хоче детально ознайомитися з системою перед покупкою пристрою або кому просто хочеться погратися з додатками. В даній статті піде мова про, мабуть, найпопулярнішою мобільної операційної системи в світі — Android і про те, яким чином її можна запустити на ПК.

Емулятор Android для Windows

Утиліти для запуску Android-додатків на комп’ютері

Щоб запустити ОС Android на комп’ютері, вам знадобиться спеціальна програма-емулятор. Принцип її роботи має багато спільного з віртуальною машиною, тому для того, щоб у вас працювало більшість симуляторів, доведеться включити функцію віртуалізації в BIOS. Зазвичай ця функція включена за замовчуванням, але, якщо раптом під час запуску емулятора з’являться які-небудь помилки або він не запуститься, значить, справа саме в цьому.

Тепер перейдемо безпосередньо до розбору програм емуляторів, за допомогою яких ви зможете відкрити систему Android на ПК.

Nox App Player

Першим в списку буде один з найпопулярніших емуляторів — Nox App Player, який багато хто вважає кращим в своєму роді. Він має сумісність з усіма версіями ОС Windows, тому все буде працювати незалежно від того, використовуєте ви, наприклад, Windows 10 або XP. Як тільки Nox App Player запуститься, перед вами з’явиться вікно Android 4.2.2, Cyanogen Mod, зі встановленою на ньому оболонкою Nova Launcher. Примітно, що вказаний емулятор не має русифікації, однак, ви можете встановити російську мову в налаштуваннях віртуального Android. Там же в налаштуваннях дозволено міняти і дозвіл вікна, в якому відкривається система. Спочатку дозвіл встановлено 1280х720, як на планшеті. Є можливість змінювати і рівень продуктивності, в пункті «Performance Setting» необхідно вибрати «Low», «Middle» або «High», в залежності від поставлених завдань. При виборі виходите з можливостей вашого комп’ютера, щоб уникнути зависання системи. В цілому варто відзначити, що даний емулятор працює досить швидко.

Інтерфейс Nox App Player

Управління в Nox App Player нічим не відрізняється від управління Android на смартфоні або планшеті. Можливості скачування додатків з магазину тут також присутні. У зазначеній програмі є додаткові функції роботи з системою, такі як:

  • Мові програмування з файлів, що містяться на ПК;
  • Установка інший параметр місцезнаходження;
  • Імпорт / експорт різних файлів;
  • Створення знімків екрана;
  • Можливість паралельного запуску декількох вікон.

Загалом, Nox App Player дає вам все, що можна побажати від емулятора. Програма працює швидко, без збоїв і без обмежень надає всі можливості Android, як якщо б ви користувалися смартфоном або планшетом. Доцільно зазначити, що проблеми все-таки можуть виникати при запуску симулятора. Вирішити їх можна перейменуванням папки користувача з російської мови на англійську.

BlueStacks

Далі за списком — BlueStacks. Це ще одна дуже популярна програма подібного роду. Основною перевагою BlueStacks є наявність русифікації, що робить її зручною для тих користувачів, хто не сильний в англійському. Спрямований даний емулятор на запуск ігор, а тому не порадує абонента повноцінним Android, зате гри і різні продуктивні додатки будуть працювати якнайкраще, що, зрозуміло, припаде до душі багатьом.

Робота в програмі BlueStacks

Запускається BlueStacks на весь екран, але є можливість запуску і в віконному режимі. У головному меню представлений перелік всіх ігор, які можна завантажити. Ви також можете знайти потрібну вам гру через рядок пошуку. BlueStacks має досить цікавою і корисною функцією синхронізації з вашим Android-пристроєм (якщо таке є), що дозволить грати на ПК в ті ж ігри, що встановлені у вас на планшеті або смартфоні. Варто відзначити, що з продуктивними іграми BlueStacks справляється на порядок краще, ніж той же Nox App Player.

Koplayer

Налаштування програми Koplayer

Тепер розглянемо менш знамениті, але також заслуговують на увагу емулятори. Один з таких — Koplayer. Хороша програма, на якій без проблем можна запустити програми, ігри і, взагалі, все, що вам завгодно під Android. В цілому Koplayer дублює попередні два емулятора, особливістю можна назвати тільки цікаву настройку клавіатури, яку можна підлаштовувати під кожен додаток, в тому числі і в іграх, які управляються акселерометром.

Droid4X

Огляд емулятора Droid4X

Ще один непоганий емулятор Android на Windows — Droid4X. Чи не найпопулярніший варіант, але від цього він не гірше за інших. У ньому є цікава можливість призначити кнопку на клавіатурі певного місця на екрані, що буде зручно для тих, хто хоче грати в гонки, начебто Asphalt на комп’ютері. В іншому вказаний симулятор мало чим відрізняється від усіх розглянутих вище.

Genymotion

Широкий функціонал Genymotion

Наступний за списком — Genymotion. Це відмінний емулятор, що володіє широким набором функцій і вибором різних версій Android, аж до самих останніх. Працює програма спритно, багато в чому завдяки підтримці апаратного прискорення графіки. Даний емулятор може здатися занадто «наворочений» для простого користувача, а ось девелоперам програмного забезпечення він припаде до душі, як раз завдяки великому набору функцій і налаштувань. Наприклад, в Genymotion є можливість імітації дзвінків, повідомлень, різної інформації про стан пристрою і так далі. З недоліків можна відзначити хіба що відсутність русифікації і те, що для отримання самого широкого функціонального набору доведеться встановити платну версію. А для звичайного «домашнього» користування безкоштовної версії вистачить з головою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector