Відключений від сервера Server version is too old for command що робити

При запуску популярної програми «TeamSpeak» користувач може зіткнутися з повідомленням «Відключено від сервера (server version is too old for command)». Зазвичай це відбувається після поновлення програми до версії 3.2.0 і вище, після чого програма перестає працювати з застарілими версіями користувальницьких серверів. Нижче розберемо суть виниклої дисфункції, а також представимо способи, що дозволяють її виправити.

статус

Статус «Відключений від сервера» у вікні програми ТімСпік

Суть і причини виникнення проблеми відключення від сервера

Як відомо, програма «TeamSpeak» призначена для здійснення голосового спілкування в мережі за допомогою VoIP. Програма була випущена в 2001 році, пережила ряд модифікацій, і на думку її розробників нині істотно випереджає своїх прямих конкурентів (Скайп, ДІСКОРДІЯ, вентилі).

Переваги ТімСпік в порівнянні з аналогами

Заявлені переваги ТімСпік в порівнянні з аналогами

Приблизно з середини серпня 2018 року користувачі Тімспік почали фіксувати випадки збоїв програми при спробі підключення до потрібного сервера. У вікні програми відображається спроба підключення, після чого система видає повідомлення «server version is too old for command» (версія сервера занадто стара для команди). Доступ до потрібного сервера виявляється заблокований.

Причиною дисфункції є оновлення «Тімспік» версії 3.2.0 (або вище). Встановив оновлення користувач намагається підключитися до серверів, що працюють на основі застарілої версії програми (зазвичай це 3.1.0 і нижче). Оновлена ​​призначена для користувача програма фіксує застарілу версію сервера, після чого видає відмову в підключенні.

При цьому оновити версію сервера до найсвіжішої версії не представляється можливим, тому що розробники істотно підняли плату за використання серверів ТімСпік. Для багатьох хостерів нові ціни виявилися непідйомними, внаслідок чого користувачам запропонували використовувати ранню версію Тімспік для підключення до подібних застарілим серверів.

Деякі хостери почали пошук варіантів подальшої роботи з ТімСпік

Деякі хостери почали пошук варіантів подальшої роботи з ТімСпік

У рідкісних випадках причиною помилки «Відключений від сервера» Server version is too old for command ставали неправильні дата і час на призначеному для користувача ПК, використання різних маніпуляцій з призначеним для користувача IP (проксі, VPN і інші інструменти), а також задіяння IPv6 замість IPv4 (Що це таке IPV6 і IPV4).

Що робити для усунення Server version is too old for command

Як ми вже згадували вище, для багатьох творців серверів (хостерів) нові прайси від Тімспік виявляються непідйомними, особливо в разі використання піратської версії програми. Тому для вирішення проблеми «Server version is too old for command» рекомендується видалити ваш клієнт TeamSpeak, перезавантажити ПК, після чого встановити колишню версію програми (зазвичай це 3.1.10). Дана версія досить комфортно працює з серверами на основі застарілих модифікацій програми, і ви можете продовжувати комфортно використовувати ваш «TeamSpeak».

Ви можете завантажити колишню версію ТімСпік 3.1.10 на різних мережевих ресурсах. Зокрема, це такі сайти як:

  • gezginler.net;
  • ts3serv.net;
  • dl.4players.de;
  • softcatalog.ru і інші.

Встановіть більш ранню версію продукту для комфортної роботи з Тімспік

Встановіть більш ранню версію продукту для комфортної роботи з Тімспік

Врахуйте, що варіант з використанням застарілої версії програми носить паліативний характер. Розробники програми обіцяють незабаром заблокувати роботу з піратськими серверами, які працюють на підставі застарілих версій їх цифрового продукту.

Якщо ж і сервер і ваша програма оновлені до найсвіжішої версії, і помилка «Відключений від сервера» Server version is too old for command продовжує спостерігатися, тоді рекомендую перевірити коректність відображення часового поясу, дати і часу на вашому ПК.

  1. Наведіть курсор мишки на відображення дати і часу в панелі завдань, клацніть ПКМ, і виберіть «Налаштування дати і часу».
  2. Переконайтеся в правильності відображення даних, при необхідності внесіть корективи, після чого перезавантажте комп’ютер.
  3. Також при використанні проксі і ВПН рекомендую тимчасово деактивувати зазначені інструменти, а вже потім спробувати здійснити запуск ТімСпік.

висновок

Поява помилки «Відключений від сервера Server version is too old for command» сигналізує про використовувану сервером застарілої версії програми «TeamSpeak». Найбільш простим способом виправити помилку «Відключений від сервера» є установка більш ранньої версії програми (зазвичай це 3.1.10) після чого розглянута проблема зазвичай буває вирішена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector