кращий антивірус

Антивірусне програмне забезпечення — це найважливіша річ на кожному комп’ютері. Переважна частина всіх користувачів боїться виходити в інтернет, якщо на їх ПК не встановлено антивірус. Подібні програми захищають комп’ютер від заражених файлів, вірусних атак і інших небажаних пригод, які можуть істотно зашкодити станом і працездатності системи. Логічно, що антивірусних програм існує безліч і для початку потрібно визначитися, яку з них варто встановлювати собі. Деякі думають, що принципової різниці немає, і антивірус, як то кажуть, і в Африці антивірус. Однак кожен програмний продукт пропонує різний набір можливостей і з різним ступенем успіху виявляє і нейтралізує всі шкідливі файли. Ця стаття покликана допомогти вам розібратися з тим, який антивірус краще, ніж вони між собою відрізняються і який з них варто вибрати саме для себе. Отже, вашій увазі пропонується рейтинг кращих антивірусних програм. Поїхали!

Рейтинг антивірусних програм

Після установки ОС насамперед потрібно вибрати хороший антивірус

360 Total Security

Інтерфейс утиліти 360 Total Security

Зараз це безперечний лідер на ринку антивірусного ПО. Справжній звір і гроза всіх вірусів, при цьому абсолютно безкоштовний. Цей продукт розроблений китайською компанією і моментально «відловлює» всі можливі шкідливі файли, які намагаються проникнути на ваш ПК. Крім того, що 360 Total Security чудово справляється з усіма хробаками і троянами, в ньому присутня функція чищення комп’ютера від тимчасового сміття і непотрібних файлів. Також цей антивірус може похвалитися чудовою продуктивністю, а це значить, що його робота не буде істотно впливати на швидкість роботи комп’ютера, на відміну від деяких конкурентів. Програму можна встановити ще в якості плагіна в свій браузер, щоб підняти планку захищеності ще вище. 360 Total Security стрімко набирає популярність, незважаючи на те, що його вже можна назвати одним з найпопулярніших антивірусів на ринку.

AVG AntiVirus Free

Додаток AVG AntiVirus Free

Володар срібної медалі нашого рейтингу. AVG AntiVirus Free — це відмінний безкоштовний антивірус, що захищає комп’ютер від всіх можливих загроз. Варто відзначити високий рівень швидкодії цього продукту, а для любителів пограти в ігри на ПК передбачений спеціальний режим «Під час гри», в якому програма знижує пріоритети сканування і оновлень, щоб додатково не навантажувати систему. Цей антивірус сканує і всю вхідну пошту, так що шанси, що на ваш ПК потрапить якийсь шкідливий файл, самі мінімальні. Також існує платна версія програми, в якій додається спеціальний фільтр спаму, фаєрвол і можливість шифрування файлів і папок. AVG AntiVirus Free — це відмінне рішення проблем з безпекою комп’ютера. За всіма тестами він поступається першістю 360 Total Security лише зовсім небагато. Безкоштовної версії програми буде більш, ніж достатньо для домашнього користування. З AVG AntiVirus Free ви можете бути спокійні за безпеку свого ПК.

Avast Free Antivirus

Надійний Avast Free Antivirus

Цей антивірус може стати відмінним рішенням, якщо вам потрібна надійна захист вашого комп’ютера, при мінімумі витрачених ресурсів системи. Avast можна назвати найпопулярнішим і найпоширенішим антивірусів з усіх, представлених на ринку. Avast відмінно справляється зі всілякими шпигунськими програмами, хробаками і троянами, при цьому практично зовсім не навантажує систему. Цей продукт підтримує всі популярні операційні системи, а також безліч мов. Існують платна і безкоштовна версії програми, які мало чим між собою відрізняються, причому настільки, що безкоштовну версію цілком можна назвати повнофункціональної. У Avast реалізовані одні з кращих алгоритмів для виявлення шкідливого ПО, що робить його відмінним вибором для забезпечення безпеки системи.

Panda Free Antivirus

Утиліта Panda Free Antivirus

Вже менш відомий, але від цього не менш хороший антивірус. Panda Free Antivirus — це продукт іспанської компанії, в якому реалізовані новітні технології та алгоритми. Технологія сканування, яка використовується в Panda Free Antivirus являє собою щось нове і грунтується на хмарної бази даних. Як наслідок, необхідність в оновленні антивірусних баз відпадає повністю. Дуже корисна функція, реалізована в цьому продукті — це заборона автозапуску шкідливих файлів з зовнішнього накопичувача (флешки). Це буде дуже зручно для користувачів, які підключають власні носії до чужих ПК. Panda Free Antivirus дозволяє створити на флешці резервну копію системи для зручного відновлення в разі повного зараження комп’ютера. Платна версія продукту може запропонувати більш розширені можливості захисту, проте, безкоштовної версії вам також буде досить для комфортного домашнього користування.

Ad-Aware Free Antivirus

Огляд Ad-Aware Free Antivirus

Цей антивірус ретельно перевіряє всі диски, розділи, пошту і мережевий трафік, а також дозволяє повністю налаштовувати процедуру сканування. Особливістю Ad-Aware Free Antivirus є функція глибокого інтелектуального сканування. Використовуючи перший модуль, програма сканує звичайні і файли, а використовуючи другий, антивірус сканує всі об’єкти, пропускаючи ті, що були визначені як безпечні. Такий спосіб перевірки дозволяє істотно скоротити час аналізу системи. У Ad-Aware Free Antivirus реалізований механізм захисту від злому сторонніми програмами, а також широкий спектр різних налаштувань для повного контролю антивіруса. Є і ігровий режим, який реалізований трохи гірше, ніж у конкурентів, але в цілому своє завдання виконує. Цей продукт є безкоштовним, а значить, дозволить безкоштовно отримати повноцінний захист від усіх шкідливих об’єктів і атак.

Bitdefender Total Security

Налаштування Bitdefender Total Security

Це інноваційне антивірусне рішення, що є таким завдяки реалізації особливого алгоритму, що аналізує поведінку і стан системних файлів комп’ютера, для захисту від нових вірусів, які можуть бути відсутніми в базі. Bitdefender Total Security вміє аналізувати рівень завантаження системи, що дозволяє надмірно не навантажувати ресурси системи. Спеціальна утиліта, вбудована в антивірус, дозволяє оптимізувати роботу ПК шляхом видалення непотрібних файлів. Радує дуже приємний і зручний інтерфейс. Розробники пропонують кілька версій цього продукту, які представляють користувачеві різний набір можливостей — від самих базових до просунутих. Саме Bitdefender Total Security 2015 можна назвати оптимальним і збалансованим варіантом. На жаль, ця версія продукту платна і вільно користуватися нею можна тільки протягом обмеженого періоду в 30 днів. Є і більш прості у використанні версії, наприклад, Bitdefender Free Edition, яка абсолютно безкоштовна, а її можливостей з головою вистачить для забезпечення базового рівня захисту.

Zillya

Сканування за допомогою Zillya

Це хороший антивірусний продукт від українських розробників, який ще не отримав належного поширення і популярності в силу новизни, однак, найближчим часом цілком може потіснити когось з лідерів цього рейтингу. Zillya повністю сканує комп’ютер з моменту запуску, включаючи пошту і підключені до ПК носії. З особливостей варто відзначити приємний інтерфейс, постійну підтримку оновлень антивірусних баз і наявність декількох модулів для якомога ширшої перевірки системи на присутність шкідливих файлів. Крім усього іншого, Zillya працює швидко і непомітно для системи, анітрохи не «з’їдаючи» її ресурси. Загалом, цей антивірус забезпечить вашому ПК надійну і повноцінний захист, при цьому безкоштовно.

Kaspersky

Популярний антивірус Kaspersky

Цей продукт показує відмінні результати у всіх тестах і є одним з кращих в критерії виявлення шкідливого ПО. На ринку країн СНД Kaspersky можна назвати найпопулярнішим антивірусом, проте, найбільш популярними є саме піратські версії програми, що, зрозуміло, дуже погано з точки зору безпеки і взагалі в цілому. Не так давно Лабораторія Касперського випустила нарешті безкоштовну версію свого продукту, але вона виявилася досить обмеженою за своїм функціоналом. Само собою, Kaspersky Antivirus чудово справляється з усіма шкідливими об’єктами, однак, крім цього він вам більше нічого не запропонує. У безкоштовної версії ви отримаєте тільки самий базовий рівень захисту, якого деяким споживачам буде досить. Великим недоліком Kaspersky Antivirus є продуктивність. Цей антивірус дуже сильно навантажує систему, а тому на малопотужних комп’ютерах викликає постійну загальмованість. Так що рекомендувати його можна тільки для користувачів з потужними ПК і готових платити за його захист або невибагливим користувачам, готовим задовольнятися самим базовим набором можливостей.

Avira Free Antivirus

Безкоштовний Avira Free Antivirus

Відмінне безкоштовне рішення для захисту комп’ютера від шкідливого ПЗ. Avira — це зручний, надійний, швидкодіючий антивірус, який відмінно справляється з пошуком і нейтралізацією самих різних загроз системі. У ньому реалізована функція створення завантажувального диска, а також функції перевірки цілісності файлів і управління вбудованими в Windows засобами захисту. Avira Free Antivirus надійно захищає систему, при цьому надмірно не навантажуючи її. Цей продукт можна назвати хорошим вибором для домашнього користування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector