Як зробити свої стікери в Telegram

Спеціальні програми для обміну повідомленнями існують вже кілька десятиліть. Потреба якось передавати свої емоції виникла ще на зорі їхнього існування. Спочатку смайли представляли собою набір спеціальних знаків, які могли означати посмішку, підморгування, поцілунок або щось ще. Згодом технічні можливості месенджерів росли, і виникла потреба більш якісної передачі емоцій. Стали з’являтися графічні картинки, і величезну популярність отримали так звані емодзі — маленькі картинки. Згодом таких картинок стало з’являтися все більше і більше, але знову ж через кілька років вони перестали задовольняти зростаючі потреби користувачів месенджерів.

Як зробити свої стікери в Telegram

І тоді в світ вийшли стікери. Російською мовою довгий час їх називали наклейками. Це теж графічні файли, але вже більшого розміру. По суті, це щось середнє між традиційними емодзі і повноцінними зображеннями, викачаними з інтернету. Часто в них зображуються різні герої мультфільмів або популярних фільмів. На сьогодні в інтернеті можна завантажити величезну кількість наборів стікерів, здатних передати саме велике розмаїття емоцій і почуттів.

У мессенджере «Telegram» також реалізована підтримка наборів стікерів. Але найголовніша фішка цього додатка на відміну від конкурентів полягає в тому, що долучитися до їх створення можна, навіть не маючи будь-якого особливого досвіду. Досить лише завантажити потрібні картинки в інтернеті, провести найпростішу обробку за допомогою графічного редактора, а потім за допомогою спеціального робота створити набір наклейок, якими можна буде ділитися з іншими користувачами «Телеграма».

У сьогоднішньому матеріалі ми детально розглянемо, як зробити стікери для «Telegram». Ви дізнаєтеся, які вимоги висуваються до використовуваних зображень, а також як можна підготувати картинки для створення набору стікерів.

Як створити власні стікери в «Telegram»

Які висуваються вимоги до малюнків? Оскільки ми будемо користуватися спеціальним ботом, він встановив ряд обмежень:

 • формат файлу повинен бути тільки PNG;
 • дозвіл має бути точно 512х512, ні пікселем більше, ні пікселем менше;
 • розмір файлу не повинен перевищувати 350 кілобайт.

Обмежень, здавалося б, небагато, але в чистому вигляді такі картинки знайти не завжди просто. Давайте розглянемо, як їх можна підготувати.

підготовка зображень

Щоб завантажити картинки в потрібному розмірі, можна виставити відповідні параметри в пошуку по картинках в Яндекс і Google. Для цього введіть потрібний запит, після цього в настройках пошуку виставте дозвіл файлу 512х512. Наприклад, в Google ці параметри можна прописати в розділі «Інструменти», а в Яндексі — в поле «Розмір» прямо під рядком пошуку.

Якщо не виходить знайти картинку потрібного розміру, скористайтеся будь-якою програмою — графічним редактором. Це може бути як стандартний Paint, так і більш просунутий Photoshop. Крім того, існує безліч онлайн-редакторів з базовим набором функцій. Якщо ви користуєтеся Windows 10, додаток для перегляду фотографій має вбудований редактор, в якому можна обрізати фотографію до потрібного розміру. Перед цим потрібно виставити співвідношення сторін «квадрат».

Якщо у вас є деякі навички графічного дизайну і малювання за допомогою комп’ютера, можна намалювати наклейки самому.

Не забудьте, що файл потрібно зберігати в форматі PNG. В Фотошопі вибирати функцію «Зберегти для Web». Скопіюйте всі створені картинки в одну папку, щоб потім їх було легше шукати.

Збереження картинки для стікера

Створення пакету стікерів

Розглянемо, як створити стікери прямо через меню мессенджера. Після того як всі картинки підготовлені і збережені в одній папці на комп’ютері, можна приступати до створення наклейок у «Telegram». Зверніть увагу, що розробники радять виконувати цю операцію на комп’ютерній версії програми. Отже, приступимо.

 1. Насамперед через пошук знайдіть і запустіть спеціального бота @Stickers. Він розпізнає наступні команди:
 • / Newpack — створення нового пакета стікерів;
 • / Addsticker — додавання нової наклейки в існуючий пакет;
 • / Delsticker — видалення невдалого або непотрібного стікера з набору;
 • / Ordersticker — перестановка стікерів місцями;
 • / Cancel — скасування операції.
 1. Після того як бот запущений, він надішле повідомлення зі списком команд, як робити стікери. Почніть з команди / newpack, яка запустить створення стікерпака. Бот буде підказувати кожен крок, як робити стікери в «телеграмі».
 2. Після натискання кнопки Enter, бот попросить придумати назву вашому набору. Введіть будь-яке ім’я на будь-якій мові.Команда / newpack і введення імені набору
 3. Далі, бот запросить картинку, яка стане першим стікером в наборі. Прикріпіть до чату файл із зображенням і відправте його роботу.
 4. Потім виберіть емодзі, якому буде відповідати завантажений стікер.Картинка і відповідний емодзі
 5. Повторюйте процедуру до тих пір, поки не використовуєте всі підготовлені картинки. Запам’ятайте, що їх максимальна кількість може досягати 120.
 6. Після завершення скористайтеся командою / publish. У відповідь бот надішле повідомлення, в якому попросить вас вибрати для набору стікерів оригінальне коротку назву. У деяких випадках підібрати вільне ім’я дуже непросто.Вибір оригінального короткого імені
 7. Після того як ви надасте набору назву, бот відправить посилання на створений пакет стікерів, якій ви можете поділитися з друзями і колегами. Зверніть увагу, що для того щоб зберегти стікерпак в своєму наборі, необхідно перейти за посиланням і підтвердити додавання.Додавання набору стікерів
 8. З цього моменту стікери стають доступними, і їх можна відправляти кому завгодно.

Як видалити стікер з набору

Просто так видалити стікер з набору не вийде. Для виконання цієї операції буде потрібно скористатися послугами бота @Stickers.

 1. Використовуйте команду / delsticker, щоб ініціювати процес видалення.
 2. Далі, робот запропонує вибрати стікерпак зі списку збережених. Натиснувши кнопку Select, виберіть той набір, в якому ви хочете видалити зайвий стікер, після чого відправте сам стікер.
 3. Ви відразу ж отримаєте відповідь, що стікер був видалений, протягом години він зникне у всіх користувачів.

Якщо ж ви хочете видалити весь набір цілком, використовуйте команду / delpack. Після того як ви виберете стікерпак, робот попросить вас відправити повідомлення «Так, видаліть цей набір».

висновок

Створювати свої стікери в месенджері «Telegram» може абсолютно кожен користувач, навіть якщо у нього відсутні навички користування спеціальними програмами для малювання. За допомогою спеціального робота в стікер можна перетворити абсолютно будь-яку картинку. У коментарях діліться посиланнями на власні набори наклейок в «телеграмі».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector