Кращі програми для стріму на YouTube

Кіберспорт являє собою не екзотичний напрямок, це суть і інтерес багатьох сучасних громадян. Практично всі важливі і відносно великі заходи щодо цієї дисципліни збирають величезні призові фонди, які набирають по кілька мільйонів доларів. Багато популярних кіберспортсмени не приховують свою діяльність, а, навпаки, із задоволенням діляться набутим досвідом з усіма охочими. За певні гроші кіберспортсмени розповідають іншим про стрімінга, зокрема, про проходження ігор на певних порталах, в числі яких YouTube. При такому розкладі всі можуть пасивно брати участь у цікавій грі.

Кращі програми для стріму на YouTube

ТОП 5 програм для стріму на YouTube.

Програма для стріму в Ютуб допомагає геймерам знайти своїх однодумців, поділитися своїми досягненнями і результатами, розповісти про хитрощах при проходженні певного рівня. У нижчеперелічених матеріалі розглянуті принципи роботи з додатками, що допомагають здійснити стрім в YouTube. На даний момент більш культурними та щодо популярними вважаються 5 додатків, які дозволяють користувачам самостійно здійснити мовлення на вказаний інтернет-канал. Розглянемо весь відомий софт, який доступний на каналах розробників, виберемо найзручніші утиліти. Постараємося зрозуміти, яка програма для стріму на YouTube простіша і функціональна. Разом з програмним забезпеченням творці поставляють навчальні матеріали, що зберігаються як в текстовому вигляді, так і у відеоформаті.

Технічна основа питання

Програма для стріму на YouTube — утиліта, яка в момент активного використання «напружує» процесор, «куштуючи» досить великий обсяг оперативної пам’яті. Як показує практика, щоб використовувати такі «важкі» додатки, комп’ютер повинен відповідати певним вимогам, технічна складова грає в цьому питанні далеко не останню роль. Домогтися стійкої роботи програми можна тільки при наявності «оперативки» в 8 Гб. Звернути увагу варто і на відеокарту, ціна на яку не повинна бути менше 10 тис. Руб. Стабільне мовлення буде можливим, якщо користувач знайде непоганий інтернет-канал, що має низький пінг.

Найчастіше геймерів цікавлять ресурсомісткі додатки, які мають графічну частину з «хорошим апетитом», в такому випадку зазначені системні мінімуми не підійдуть, доведеться шукати куди більш потужні ПК. Якщо в анотації до програми сказано, що потрібна більш-менш хороша відеокарта, як GTX 750Ti від GeForce, а також ОЗУ об’ємом 4 Гб, переважно зупинитися на більш сильних джерелах, відеокарти GTX 1050Ti, наприклад, і 8 Гб оперативної пам’яті.

Якщо користувач може вичавити зі свого комп’ютера близько 80 ФПС, якісна програма для стріму в Ютуб знизить цей показник удвічі. Щоб займатися струмом, цей аспект слід враховувати обов’язково. Інакше інші користувачі будуть спостерігати за регулярно лага картинкою і згодом зовсім підуть до інших кіберспортсменом, що створює якісне мовлення за допомогою хороших програм.

Кращі програми для стріму, які підійдуть для Ютуб

Додаток OBS Studio

Рейтинг, до якого входять кращі програми для стріму на YouTube, слід почати з одного з популярних додатків, яке дозволить вести мовлення на багатьох великих інтернет-порталах. Вже згадана програма оснащена непоганим набором стандартних налаштувань, адаптованих для Твіч і Ютуб. Інструментарій софта вирізняється наявністю фірмової надбудови для доната. Це невеликий додаток встигло себе проявити як простий і зручний елемент. Зручність мовлення на YouTube цим додатком буде досягнуто, якщо користувач буде мати власні сервери. Програмний продукт оснащений широким спектром різних інструментів, примітним інтерфейсом, він підтримує гарячі клавіші. Користувач може записувати стрім, в подальшому переміщаючи їх в локальне сховище.

Додаток OBS Studio

Програма дозволяє транслювати відеопотік, який може бути виконаний у форматі як МР4, так і MKV і MOV. Як показує практика, суттєвих проблем з синергией з іншими системними елементами не буває. Інтерфейс програми простий і доступний кожному, розібратися з особливостями софта в силах навіть початківець користувач або геймер. Програма OBS Studio цікава тим, хто вважає за краще використовувати сторонні плагіни, додаток дозволяє інсталювати софт, що сприяє збільшенню глядачів на каналі Ютуб. Крім аматорських збірок, передбачені профільні портали і ресурси.

Для здійснення прямих трансляцій за допомогою цієї програми не доведеться платити додатково, крім того, софт щодо невибагливий. Користувачеві досить ПК, який має відносно усереднені показники потужності. При наявності безкоштовного програмного продукту користувачеві доведеться іноді стикатися з рекламними роликами, які не можна назвати нав’язливими і агресивними.

Програма XSplit Broadcaster

Практично всі програми для трансляції відео (стріму) досить потужні, за рахунок чого можна ділитися якісними записами з однодумцями за допомогою Ютуб і інших типових сервісів. XSplit Broadcaster багато в чому схожий з раніше описаним програмним продуктом, має типовий інструментарій, але відмінний від нього деякими специфічними функціями, що дозволяють здійснювати потокове мовлення. Додаток XSplit Broadcaster підтримує не один стрім-портал, зокрема, геймер може ділитися одночасно з однодумцями своїми знаннями за допомогою і Ютуб, і Твіч. Примітний той момент, що немає відмінностей в кадрах. Утиліта цікава наявністю спеціальних ефектів, що дозволяють накладати відеоряд. Програмний продукт відрізняється простотою і зручністю, інструментарій зрозумілий і доступний. При виникненні труднощів завжди можна звернутися за допомогою до розробників.

XSplit Broadcaster

При всіх перевагах додаток XSplit Broadcaster (програма для потокового стрімінга) має один невеликий недолік, для багатьох геймерів вартість ліцензії може виявитися непідйомною. Повна версія програми обійдеться в 15 тис. Руб. При відсутності можливості регулярно віщати користувачеві варто скористатися аматорської ліцензією, правда, в ній будуть обмеження, але ціна готового продукту знизиться вдвічі. Користувач може використовувати безкоштовну версію програми, яка супроводжується рекламою, водяними знаками і відсутністю чату.

утиліта FFsplit

Програми для стріму на YouTube можуть бути менш вимогливими, але практично такими ж функціональними, як раніше описані додатки. Додаток FFsplit — малогабаритний софт з широченним набором всіляких інструментів. Базовий комплект додатка оснащений пресетами на найвідоміші сервіси. Навіть любителі зможуть безпроблемно стрім після інсталяції програмного продукту. З основних відмінностей програми варто відзначити корисний рекордер, наявність функції по накладання коментарів у вигляді тексту, картинки. Під час трансльованого в ефірі стріму користувач може самостійно відстежити наявність і число відвідувачів, переглянути чат, а також побачити підсумкову картинку.

Серед мінусів програмного продукту варто врахувати трохи незрозумілий інтерфейс, заплутане меню, кілька складний для простого обивателя функціонал. Розглядається додаток дозволяє створювати стрім тільки в FLV форматі. На інсталяцію софта буде потрібно чимало часу, тим більше що програма позбавлена ​​підтримки російської мови. Єдине, що може сподобатися — безкоштовне розповсюдження, відсутність рекламних блоків, а також потужний функціонал.

FFsplit

Софт від GeForce — програмний продукт Experience

Цікава програма для стріму на YouTube, яка має відмінний функціонал. Ця програма дозволяє віщати гри, працювати з потоковим софтом. Як зрозуміло з назви, розробка належить компанії, що створює відеокарти. Стрім зможуть здійснювати тільки ті користувачі, комп’ютер яких оснащений «зеленими» GeForce картами, при наявності карти Radeon здійснити трансляцію не вдасться. Так само, як і інші кращі програми для стріму на YouTube, цей продукт має гарні базовими пресетами, що дозволяють ділитися записами на Ютубі, Твічу і в Facebook Live. Перевагою вважається можливість настройки кожного окремого сервісу. Додаток не дозволяє стрім одночасно на декількох ресурсах. Добрими моментами даної утиліти вважаються незначна навантаження коду, підтримка гарячих клавіш.

GeForce Experience

програма Wirecast

Серед сучасних стримеров широко поширеним додатком вважається Wirecast. Він нерідко використовується в телевізійній індустрії, особливо в тих випадках, коли потрібна швидка обробка репортажу, знятого з місця якоїсь події. Функціонал широкий і різноманітний, Wirecast можна назвати відмінною основою для створення власних трансляцій. Утиліта дозволяє транслювати, взаємодіючи з безліччю джерел сигналу, в числі яких може перебувати специфічне обладнання. Геймерам в програмі доступні хромакей і величезна кількість різних ефектів, є можливість визначити параметри зображення в результаті для кожного окремого джерела.

Ця програма для стріму в Ютуб при своїх перевагах має непогану вартість, близько 30 тис. Руб. З огляду на, що за такі гроші можна розраховувати тільки на базовий комплект, розширену версію ви можете придбати за набагато більшу суму. Повна програма підтримує сторонню периферію, оснащена потужним функціоналом, чудово обробляють створені відео.

Wirecast

висновок

Всі описані програми для стріму в Ютуб можуть бути використані як любителями, так і професіоналами. Якщо останні програми вимагають певних навичок, то такі додатки, як FFsplit і OBS Studio більш прості і доступні. Інтерфейс Wirecast буде зрозумілий тільки знаючим фахівцям, програма позбавлена ​​банальних підказок. Крім того, софт вимагає від системи великої затрати ресурсів, для нормальної роботи програми потрібні потужний процесор, одна з найгарніших відеокарт, ОЗУ об’ємом не менше 16 Гб. Разом з тим стане в нагоді місткий жорсткий диск.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector