Завантаження фільмів на iPhone —

iphone photo
Після минулого «бесіди», залишилося ще два, досить-таки простих, яким чином будуть завантажуватися фільмів на Iphone і Ipad. Перший з них згодиться для Iphone, другий же навряд чи спрацює, але опустити його просто неможливо, адже не кожен здогадається, як все провернути. У даній статті будуть викладені способи, які не мають на увазі використання стандартного плеєра Apple, що дозволить дещо розширити діапазон використовуваних форматів відео.

сторонні програвачі

Стандартні програвачі від Яблука, дозволяють переглядати відео лише в форматі mp4. Сторонні програвачі розширять список доступних форматів на порядок. Певної покрокової інструкції для кожного програвача немає. Але є спосіб який підійде для більшості.

Приєднавши Iphone до комп’ютера, необхідно запустити iTunes. У разі якщо iTunes не бачить iPhone, то радить ознайомитися з матеріалом на http://www.iphone-gps.ru/2014/03/17/itunes-ne-vidit-iphone-reshenie-problemy/. Потім потрібно вибрати вкладку «Додатки» і знайти вже встановлену програму. Якщо ж її немає, то спочатку потрібно її встановити. Далі — перегорнути в самий низ і вибрати заголовок «Загальні файли». Тут можна завантажити файл на пряму, але як завжди є альтернативний варіант. Можна додати або перетягнути відеозапис в вікно, перед цим вибравши потрібну програму. як тільки файл буде завантажений, фільм з’явиться в обраному програвачі.

Apple Connection Kit

Дана програма не має такого прямого призначення як закачування фільмів. Спочатку вона використовується для перенесення фотографій з карти пам’яті в iPad. Даний спосіб і зовсім може не підійти для закачування відеозапису на Iphone, але про нього все ж варто згадати. Незважаючи на пряме призначення програми, її функцію можна дещо змінити. Формат відеофайлу повинен бути mp4. На карті пам’яті потрібно створити папку DCIM, яка в більшості випадків вже є, просто треба добре пошукати. Перед тим як перекачати файл, необхідно видозмінити його назву, а саме перейменувати в щось типу PICT0001 і звичайно не забути поставити в конце.mp4. Потім потрібно приєднати карту пам’яті до Ipadу через перехідник і імпортувати відео в додатку фото.

Як уже згадувалося раніше, є велика кількість способів закачати відеофайл. Не всі вони будуть підходити саме для Iphone, тому в цих двох статтях були викладені саме ті що потрібні. Дана інформація спростить закачування і прискорить її, заощадивши користувачеві і час і нерви.

Дякую за увагу!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector