Кращі програми для запису CD і DVD дисків

Впровадження великих жорстких дисків і все більш дешевих USB-накопичувачів не послабило популярність оптичних дисків. Більшість комп’ютерів, що продаються сьогодні, як і раніше оснащені універсальними CD / DVD-рекордерами. Вони доступні за ціною і допомагають архівувати великі обсяги даних. Ми протестували кілька програм для запису дисків. При виборі додатків для тестування ми, в основному, керувалися критерієм популярності. Ми не обмежувалися вільними рішеннями. Однією з цілей було перевірити, чи можуть безкоштовні програми запису DVD конкурувати з комерційними колегами. Ми відмовилися від тестування маловідомих і погано оцінених сервісів.

Кращі програми для запису CD і DVD дисків

Вибір програми для запису CD і DVD дисків.

Ashampoo Burning Studio

Ashampoo Burning Studio — програма для запису CD-дисків і потужний мультимедійний інструмент — швидкість, простота використання і висока продуктивність, які він виграв у великої групи прихильників. Протягом багатьох років програмісти Ashampoo компілювали програму в повний пакет, який здатний обробляти всі типи запису аудіо-і відеофайлів, не ставлячи під загрозу його вже горезвісну простоту використання. В останніх версіях була додана ще одна частина нових функцій і модулів, але програма як і раніше дивно інтуїтивно зрозуміла — все пояснюється під час роботи.

В останній версії розробники зосередилися в першу чергу на поліпшення можливостей обробки мультимедійних файлів для створення аудіо- та відеодисків з використанням популярних форматів. Всі інструменти для обробки файлів були перероблені, а якість кодування відеофайлів стало краще, ніж раніше. Тепер програма також запускається набагато швидше і стала простіше у використанні. Крім того, програма включає в себе модуль Autoplay Editor, за допомогою якого ви можете створювати диски даних з опцією автозапуску і інтерактивними меню — наприклад, набір програм. Ashampoo Burning Studio також включає аудіоплеєр для відтворення аудіо компакт-дисків без виходу з програми.

Ashampoo Burning Studio

Ashampoo Burning Studio — ідеальна мультимедійна програма для запису DVD-дисків. Він дозволить вам легко записувати, дублювати і робити резервні копії. Також ідеальний для створення списку пісень, які будуть відтворюватися в машині. Просто виберіть пісні, виберіть радіо і вкажіть місце зберігання. Додаткові переваги — ідеальний зовнішній вигляд і незрівнянна простота використання. Основними функціями програми є:

 • додаткова сумісність;
 • ідеальне слайд-шоу;
 • можливість слухати пісні де завгодно, в будь-який час;
 • застосування новітніх технологій;
 • безпеку (захист паролем);
 • резервне копіювання;
 • підтримка аудіофайлів різних форматів;
 • безпечна і гнучка запис даних;
 • більш швидке кодування відео з підтримкою Intel Media і багатьох інших карт;
 • підтримка Native MPEG-4, H.264 і AAC;
 • розумні майстра для ідеальних слайд-шоу;
 • записуйте коментарі прямо в слайд-шоу;
 • зручні функції для сортування зображень в слайд-шоу;
 • більше 140 слайд-переходів;
 • професійні ефекти введення / виведення і аудіопереходи;
 • повністю перероблений інтерфейс для прозорості і неперевершеною простоти використання;
 • розширений звуковий модуль для автомобіля;
 • відмінний звук зі своїми настройками для багатьох типів автомагнітол;
 • імпорт плейлистів з Windows 7 Media Player і iTunes.

Нове в Ashampoo Burning Studio:

 • Поділ носіїв в безпечному режимі;
 • Поліпшене виявлення чистого носія;
 • Створення дисків СД, ДВД і Blu-ray дисків;
 • Створення слайд-шоу;
 • Покращений вибір записаних елементів;
 • Використання власних фонових зображень;
 • Автоматичне завантаження обкладинок в звукові доріжки;
 • Створення і запис аудіодисків зі списку відтворення;
 • Підтримка звуку до 96 кГц;
 • Поліпшення перегляду ISO через попередній перегляд;
 • Перегляд мультимедійних зображень;
 • Можливість створення резервної копії в 1 клік.

Nero Multimedia Suite

Основний модуль для запису ISO-образів в Nero досить громіздкий для використання. Nero — одна з найпопулярніших програм для запису відео компакт-дисків. В останні роки він перетворився на справжній комбайн, який дозволяє створювати обкладинки або відновлювати дані з пошкоджених дисків. Однак багатство варіантів має свою ціну. Додатку потрібно до 1,5 ГБ дискового простору.

Nero Multimedia Suite

Крім того, для цього необхідно завантажити з Інтернету кілька додаткових компонентів Windows з Microsoft.NET Framework 3.5 на першому плані. Це робить установку останньої на старих комп’ютерах тривалістю до години. Також Nero сильно завантажує операційну систему. Nero — хороша програма для запису відео для людей, яким потрібні розширені можливості. Копіює з зображеннями на диску, швидко стирає перезаписувані диски, створює змішані компіляції CD і CD. Він має вбудовану програму для дизайну обкладинок і діагностичні інструменти.

CDBurnerXP

Інтерфейс CDBurnerXP схожий на провідник Windows. CDBurnerXP — безкоштовна утиліта для запису дисків і в більш нових версіях Windows. Додаток доступний на будь-якій мові, пропонує прозору і сучасну панель, яка дозволяє швидко створювати компіляцію файлів. Його найбільшим недоліком є ​​відносно високе завантаження системи.

CDBurnerXP відмінно підходить для запису класичних компакт-дисків / DVD-дисків, аудіо-CD і DVD-відео, а також образів (на жаль, підтримує тільки формат ISO). Він також пропонує кілька додаткових функцій — наприклад, можливість копіювання з диска на диск (за наявності двох дисків) або проектування обкладинок. Додаток також швидко і ефективно надає основну інформацію про носіях і встановлених CD / DVD-пристроях.

CDBurnerXP

BurnAware Free

Одна з кращих програм для запису образів в нашому списку. Вона поєднує в собі високу продуктивність, зручність в роботі і безліч додаткових функцій. Безкоштовна версія програми урізана в порівнянні з платною версією. Однак відсутні тільки деякі менш використовувані функції.

BurnAware Free пропонує кілька корисних майстрів. Вони спрощують запис аудіодисків, MP3-дисків, DVD-фільмів або образів дисків (на жаль, єдиним підтримуваним форматом є ISO). Програма пропонує дуже хороший час запису — особливо для DVD-дисків. Також відмінно працює зі стиранням дисків RW. Користувачеві надаються майстра для створення завантажувальних системних компакт-дисків та DVD-дисків, а також базові діагностичні інструменти. Можливість копіювання даних з диска на диск доступна тільки в комерційній версії BurnAware.

BurnAware Free

Alcohol 120%

Alcohol 120 — модуль для копіювання даних з диска на диск. Програма поєднує в собі переваги програми для запису компакт-дисків / DVD-дисків і емулятора оптичного диска. Алкоголь 120% не дозволяє безпосередньо записувати файли з жорсткого диска. Він підтримує велику кількість форматів образів, добре справляється з копіюванням даних з диска на диск. До переваг програми відносяться професійно підготовлена ​​версія мови і низьке завантаження операційної системи. Алкоголь 120% містить кілька корисних майстрів, які допомагають вам керувати образами і іншими даними. З його допомогою, однак, неможливо створити DVD-відео на основі файлів VIDEO_TS або створити аудіо-CD з MP3.

Серед додаткових функцій програми варто виділити діагностичний модуль, який збирає основну інформацію про привід або вставлений в нього диску. Додаток дозволяє створювати установчі або завантажувальні компакт-диски і змішані аудіо компакт-диски за умови, що у користувача є відповідний вихідний диск.

Alcohol 120%

CloneCD / CloneDVD

Спочатку CloneCD здається складним. Однак ви зможете швидко до нього звикнути. CloneCD і CloneDVD — це дві спеціалізовані програми для запису дисків. Вони не дозволяють записувати окремі файли безпосередньо з жорсткого диска. Також вони дозволяють передавати файли між двома дисками або копіювати дані з дисків на диски в формат ISO або CCD, а потім записувати образи на диски.

CloneCD і CloneDVD пропонують швидкі інтерфейси з нульовим впливом на операційну систему. Їх конфігурація проходить досить гладко, але кількість опцій не надто велике. CloneCD не може створювати аудіо компакт-диски з файлів MP3, AAC або WMA. Також в CloneDVD неможливо стерти носій. CloneCD і CloneDVD не можуть записувати дані «на льоту», не пропонують вбудованих діагностичних інструментів або модуля дизайну етикеток. Вони досягають хороших результатів у тестах швидкості при записі.

CloneCD

ImgBurn

ImgBurna характеризується простим інтерфейсом, ця програма для запису компакт-дисків та DVD-дисків. Після установки на жорсткому диску займає всього кілька мегабайт і мінімально завантажує комп’ютер, має простий і зрозумілий інтерфейс. Спочатку користувач повинен вибрати, чи хоче він записувати образи дисків (IMG-формати, ISO і т.д.) або звичайні файли. Він підтримує практично всі стандарти образів дисків, забезпечує дуже хороший час запису CD і DVD. ImgBurn також має кілька недоліків. Стирання дисків досить утомливо. Ця процедура виконується безпосередньо перед записом нових файлів, тому важко отримати порожній диск (вам потрібно скасувати дані після очищення носія). ImgBurn створює завантажувальні системні диски за умови, що у користувача є відповідне зображення на жорсткому диску.

ImgBurna

DeepBurner

Проста у використанні, програма доступна як в безкоштовному, так і в платному варіантах. DeepBurner пропонує простий, навіть кілька примітивний інтерфейс. Він має тенденцію триматися протягом декількох або десятків секунд при виконанні різних операцій. Тому використання програми досить утомливо. Деякі елементи інтерфейсу взагалі не переведені. Програма включає в себе кілька виділених майстрів, які полегшують запис СD або DVD-образів. Пропонує відносно високу швидкість запису, однак для стирання RW-носія потрібно довге очікування. Не всі збережені дані можуть бути прочитані без будь-яких проблем. DeepBurner містить невелику кількість додаткових функцій. Наприклад, у користувача є простий редактор обкладинок і інструмент, який інформує про параметри приводу. Функції копіювання даних з диска на диск і записи DVD доступні тільки в платній версії продукту.

DeepBurner

Комерційна або безкоштовна програма запису

Ashampoo Burning Studio виграла тест. Вона пропонує легку роботу з великою кількістю майстрів, не навантажує операційну систему і має багато корисних додаткових функцій. Підтримує рівний рівень у всіх наших тестових категоріях. Це дійсно єдина програма в списку, на яку варто витратити гроші. Найбільший потенціал для цього має Nero. Ця програма, яка останнім часом не дуже радує, як в групі базових, так і додаткових функцій. Це дає їй друге місце. Користувач страждає від незручною роботи і установки, а також надмірно важкого навантаження системи.

Для користувачів, для яких ціна є найважливішою, кращою програмою є CDBurnerXP. Їм не потрібно боятися, що вони отримають програму, що не дуже функціонально. Ця безкоштовна програма для запису дисків не поступається можливостями комерційним конкурентам і перевершує ергономіку використання. Вона не може похвалитися довгим списком додаткових інструментів. Безкоштовний BurnAwre Free також заслуговує на увагу — він має менше функцій і значно менше завантажує операційну систему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector