Кращі програми для SMS розсилки з комп’ютера

Якщо ви інтенсивно використовуєте текстові повідомлення, відправляєте і отримуєте багато SMS, може бути гарною ідеєю управляти зібраними даними з вашого комп’ютера. Спеціальні програми для СМС розсилки з комп’ютера дозволять створити базу даних всіх текстових повідомлень, якими ви коли-небудь обмінювалися з сім’єю, друзями і колегами по роботі.

Mobile Express — одна з кращих програм для відправки СМС з комп’ютера. Вона була розроблена Efficasoft. Цей інструмент доступний по безкоштовній ліцензії. Ви можете завантажити її з веб-сайту розробника. Інструмент працює на комп’ютерах з Windows 2000, XP, 2003 і Vista, 7 і 10. Можна працювати з телефонами, які працюють під Windows Mobile. Додаток дозволяє здійснювати комплексне управління текстовими повідомленнями. Список функцій включає:

 • відправку текстових повідомлень з комп’ютера;
 • експорт даних в текстові файли в вигляді чату;
 • автоматичну синхронізацію папки «Вхідні» з телефоном;
 • здатність керувати контактами;
 • повідомляв про вхідні текстові повідомлення безпосередньо на комп’ютері (повідомлення на панелі завдань).

Mobile Express може відмінно працювати і для розсилки повідомлень, але попит на такі додатки, ймовірно, буде поступово зменшуватися. Сучасні смартфони з Windows Mobile добре справляються з потоком текстових повідомлень. Великий обсяг пам’яті, великі дисплеї — все це означає, що тепер ми можемо управляти базами даних СУБД безпосередньо через смартфон. Не дивно, що Efficasoft вирішила зробити свій продукт доступним безкоштовно.

Mobile Express від Efficasoft

SMS Sender

Програма безкоштовної відправки СМС дуже проста, але корисна, що дозволяє відправляти короткі текстові повідомлення за допомогою мобільного телефону, з яким ви можете спілкуватися, використовуючи з’єднання Bluetooth, інфрачервоний порт або просто USB або кабель RS. Особливо корисний для людей, які не люблять писати SMS-повідомлення за допомогою клавіш мобільного телефону — що незручно і довго. Виконання цієї ж операції з програми набагато зручніше, тому що ми можемо використовувати клавіатуру комп’ютера. У програмі є архів відправлених повідомлень, а також проста телефонна книга, завдяки якій (як і в телефоні) немає необхідності вводити номера одержувачів повідомлення.

SMS Sender

SMS Business

Додаток дозволяє відправляти SMS-повідомлення безпосередньо з ПК через Інтернет. Крім автономної відправки SMS-повідомлень, програма інтегрується з системою SYMFONIA і пакетом Office і дозволяє вам визначити розклад для відправки коротких повідомлень. Це полегшує підготовку циклічних повідомлень і дозволяє планувати майбутні повідомлення для одного одержувача, а також масові SMS-повідомлення. Крім того, існує механізм автоматичної відправки SMS-повідомлень, завдяки інтеграції SMS Business з системами SYMFONIA. Вбудована функція відображення оголошень дозволяє вам зв’язатися з користувачами програми і повідомити їм, наприклад, про нові продукти в додатку Sage Symfonia, поточних рекламних акціях або доступні оновлення.

MightyText

Завдяки словників і повноцінним повноекранним клавіатур в смартфонах писати повідомлення за допомогою мобільного телефону не створює таких труднощів, як багато років тому. Однак для деяких додатків для написання SMS набагато зручніше використовувати комп’ютер і програми автоматичної відправки SMS. Завдяки шлюзів і додатків SMS, таким як MightyText, розіслати СМС для масової розсилки можливо без додаткових витрат! Хоча природним інструментом для відправки SMS є мобільний телефон, можливість редагування і розсилки з комп’ютера може в багатьох випадках бути дуже корисною. Перш за все, коли ми не дбаємо про мобільність і комфорт — наприклад, під час:

 • відправки SMS-розсилок клієнтам;
 • відправки будь-якої інформації клієнтам;
 • листування з колегами.

MightyText

Існує кілька способів відправки SMS з вашого комп’ютера. Найпопулярніші методи:

 1. SMS-шлюзи — служби, які дозволяють відправляти повідомлення без посередництва мобільного телефону. В Інтернеті є безліч безкоштовних шлюзів (з обмеженням щоденної відправки повідомлень), які дозволяють редагувати текстові повідомлення з веб-сайту. Професійні комерційні SMS-шлюзи, які забезпечують інтеграцію з зовнішніми системами (наприклад, CRM) і автоматичну передачу масової кореспонденції, набагато краще підходять для професійних додатків.
 2. Комп’ютерний зв’язок з мобільним телефоном — завдяки комп’ютерного зв’язку з телефоном повідомлення, відредаговані і відправлені, фізично розподіляються по серверам. Можливість підключення такого типу з’являється завдяки спеціалізованим програмам, таким як MightyText.
 3. MightyText — один з інструментів, який дозволяє відправляти текстові повідомлення по телефону, написані за допомогою комп’ютера. Зрозуміло, на ринку є більше рішень, однак MightyText є безкоштовною (хоча є також комерційна версія PRO) і серед усіх безкоштовних додатків пропонує найбільші можливості.

ПОРАДА. Що вам потрібно, і як це працює? Щоб відправляти SMS-повідомлення за допомогою MightyText, вам потрібен тільки комп’ютер з веб-браузером (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera або Safari), Android-смартфон, підключення до Інтернету та обліковий запис Google. MightyText насправді являє собою систему, що складається з двох додатків — плагіна веб-браузера на вашому комп’ютері і додатки Android на вашому телефоні, який обмінюється даними з вашого облікового запису кимось Google.

Установка і настройка MightyText дуже прості і складаються з таких кроків:

 • завантаження безкоштовного додатку MightyText на Android-смартфон (додаток доступний в Google Play);
 • конфігурація додатки на вашому смартфоні (введіть дані свого облікового запису Google);
 • завантаження і установка плагіна MightyText в веб-браузері (наприклад, Chrome);
 • настройка плагіна на вашому комп’ютері (введення відомостей про ваш обліковий запис Google).

Завдяки синхронізації з вашим обліковим записом Google, а також з додатком телефону на вашому комп’ютері дає список контактів, історії SMS (а також ряд інших даних, наприклад, заряду акумулятора смартфона). Повідомлення, відредаговані на комп’ютері, відправляються вказаними контактами по телефону (не відрізняється від традиційних SMS, контенту або форми — це також відноситься до платежів: вони підпадають під стандартний тариф оператора). Слід пам’ятати, що для того щоб відправка (обумовлена ​​синхронізацією телефону з ПК) була можливою, необхідно підключити обидва пристрої до Інтернету.

MightyText дозволяє відправляти SMS і MMS як одному одержувачу, так і групі (максимум 10 контактів в незалежному режимі — кожен одержувач отримує повідомлення окремо, як якщо б він був єдиним одержувачем і в груповому режимі — всі отримувачі є учасниками листування).

На жаль, масова відправка SMS не є найсильнішою стороною системи. На даний момент неможливо вставити більшу кількість телефонних номерів в поле адреси одночасно (наприклад, розділені комами або крапками з комою) — додаток обробляє такий рядок як одне число. Більш того, безкоштовна версія програми не дозволяє вам зберігати групи одержувачів, що означає, що для відправки групового SMS кожен раз ви повинні вводити всі номери з самого початку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector