Як виправити помилку «Виявлено неправомірне використання 1С»

Програмне забезпечення компанії 1С давно стало практично корпоративним стандартом ведення бухгалтерії будь-якого підприємства. Навіть при прийомі бухгалтера на роботу практично на будь-яке підприємство одним з головних вимог є володіння програмою 1С: Бухгалтерія. Крім того, програмний комплекс 1С: Підприємство дозволяє істотно спростити керівництво процесами компаній різного масштабу, значно виходячи за межі управління тільки фінансами. Тому не дивно, що програми 1С такі популярні.

Неправомірне використання програми 1С

Усунення помилки «Виявлено неправомірне використання цього програмного продукту».

Але як часто буває з такими потужними і просунутими програмами, деякі користувачі, особливо з невеликих підприємств, які не можуть собі дозволити або ж просто не бажають витрачатися на покупку ліцензії. Ментальність у наших людей така. Ну і проблема ускладнювалася тим, що на протязі років компанія 1С не морочитися з приводу боротьби з піратством. Причина криється у величезній популярності продукту (спробуй устеж за всіма випадками неправомірного використання), величезною агентської базі (не всі з них працюю по-чесному), ну і слабкому механізмі захисту. В результаті по інтернету поширювалися різні патчі, модифікатори, утиліти для скидання пароля доступу.

У 2016 році компанія задумалася і вирішила оголосити війну піратству. Але, як часто буває, перестаралася настільки, що навіть володарі ліцензійного ключа, що користуються продуктом на абсолютно законних підставах, також постраждали. Яким чином? У багатьох з них стало з’являтися віконце «Виявлено неправомірне використання цього програмного продукту», що заважає нормально працювати, крім того, деякі функції також могли стати недоступними або обмеженими. Як позбутися від цієї проблеми? Давайте розглянемо це питання докладніше.

Помилка визначення ліцензії

Як проходить перевірка ліцензії в нових версіях 1С

При запуску програми спеціальний ліцензійний модуль звертається до серверів компанії, щоб визначити, чи відповідають наявні настройки робочого комп’ютера певним вимогам перевірки. Що сюди включається?

 • Перевірка файлів баз даних, що зберігаються в локальному каталозі комп’ютера.
 • Будь-яка зміна налаштувань програми призводить до чергового запиту перевірки ліцензії.
 • Перевіряються дані підключеної облікового запису, до якої ви прив’язані на сервісі Портал 1С: ІТС.
 • У деяких випадках знадобитися згенерувати файли ліцензії для зіставлення з даними на сервері.

Примітно, що система перевірки досить-таки недосконала і у ряду користувачів можуть виникати проблеми, особливо при використанні будь-яких нестандартних налаштувань.

Чи не виявлена ​​ліцензія

Як позбутися від помилки при перевірці ліцензії

Етап 1. Ввести код ліцензії

Особливо важливо зробити це у випадках, якщо програма була придбана не зовсім правомірно, з використанням обхідних шляхів. Як це зробити?

 1. Зв’яжіться з продавцем, у якого ви купували програму 1С, щоб купити ліцензійний ключ або ж, якщо ви вже придбали програму, але вона чомусь не працює, знайдіть конверт з документами, що йде в комплекті з покупкою. На ньому має бути вказаний серійний номер та ПІН-код. ліцензійні дані
 2. Запустіть програму в режимі «Конфігуратор». Це можна зробити, натиснувши на ярлик запуску, через який ви щодня запускаєте 1С, і клікнути на кнопку «Конфігуратор». У цьому режимі можна точно керувати конфігурацію програмного комплексу і навіть виконувати програмування його функцій.
 3. У вікні, потрібно перейти у вкладку Сервіс — Отримання ліцензії. Вона знаходиться в рядку меню у верхній частині вікна програми.
 4. У наступному вікні натисніть «Отримати ліцензію», і виберіть тип отримання ліцензії — «Перший запуск» або «Відновлення».
 5. У рядок «Номер комплекту» введіть серійний номер продукту, а в відповідну рядок — ПІН-код. Реєстрація продукту
 6. Дуже уважно введіть всі дані про вашу компанію — навіть помилка в один знак зробить відновлення ліцензії в наступний раз неможливим.
 7. Поставте галочку навпроти «Я згоден (-а) повторити ці даний з точністю до символу при відновленні ліцензії», після чого натисніть клавішу інформації натискання кнопки «Зберегти дані».
 8. Дочекайтеся, поки програма закінчить збір ліцензійних даних і переконайтеся в правильності установки. Повинно відобразитися повідомлення з деталями.

Якщо ви все зробите правильно, ліцензія буде встановлена. Тепер потрібно прив’язати її до профілю 1С, щоб програма могла успішно проводити онлайн-перевірку, адже саме через її помилки і виникає проблема виявлення неправомірного використання 1С.

Етап 2. Налаштування інтернет-підтримки користувачів

Якщо після введення ліцензійної інформації вікно з помилкою продовжує з’являтися, ймовірно, проблема в наступному:

 • Відсутні реєстраційні дані програми на Порталі 1С: ІТС.
 • Відсутня договір ІТС.
 • Відсутня сама реєстрація на сервісі.

Щоб підключити обліковий запис або перевірити, який обліковий запис уже підключений, виконайте наступні кроки:

 1. У головному меню програми перейдіть в Адміністрування — Інтернет-підтримка користувачів. Інтернет-підтримка користувачів
 2. Якщо ви раніше активували цю функцію, перевірте, яка обліковий запис підключена. Може бути таке, що якимось чином вказані неправильні дані. Якщо ж функція не використовувалася, натисніть «Підключити».
3. Якщо у вас є доступ до облікових даних, введіть логін і пароль, після чого натисніть «Увійти».3. Якщо ж ви раніше не реєструвалися, натисніть «Ні логіна і пароля?». Ви будете перенаправлені на веб-сторінку реєстрації.
4. Якщо ви коли-то раніше реєстрували програмний комплекс на порталі, помилка зникне. Якщо немає, то натисніть на відобразився логін.4. Введіть всі необхідні облікові дані: логін, пароль, адресу електронної пошти, ім’я, місто, назва компанії.
5. На сторінці особистого кабінету порталу відобразиться список зареєстрованого обладнання.5. Увійдіть на портал, використовуючи логін і пароль створеного аккаунта.
 1. Натисніть кнопку «Зареєструвати програмний продукт».
 2. Знайдіть конверт, що йде в комплекті з програмою при її покупці, і перепишіть звідти серійний номер і ПІН-код у відповідні поля на сайті.
 3. Ще раз перевірте правильність введення логіна і пароля облікового запису в меню програми.

висновок

Ми врахували найостанніші особливості та оновлення програмного комплексу 1С. Існують і інші, напівлегальні або зовсім нелегальні, методи, але ми — за користування ліцензійним продуктом, тому рекомендувати їх не станемо. Виконайте всі процедури, після чого у вас точно повинна зважитися проблема з виникненням помилки «Виявлено неправомірне використання програми 1С». На самий крайній випадок спробуйте звернутися до продавця або в технічну підтримку розробника, і дати можливість професіоналам вирішити проблему. У коментарях просимо вас вказати, чи вийшло вам вирішити проблему по нашій інструкції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector