Кращі програми для посилення звуку на комп’ютері або ноутбуці

Перш за все, давайте подивимося правді в очі. Чи не все обладнання може гарантувати високий рівень гучності. Це відноситься, наприклад, до ноутбуків без підключення динаміків. Щоб ноутбук не важив стільки, скільки настільний комп’ютер, виробники портативних комп’ютерів змушені встановлювати досить невеликі компоненти. Це призводить до того, що жоден ноутбук не зможе відтворювати дійсно гучні звуки. На щастя, можна налаштувати пристрій так, щоб воно забезпечувало дуже високий рівень гучності і якості — потрібна відповідна програма для посилення звуку на ноутбуці і комп’ютері.

FxSound Enhancer (раніше DFX Audio Enhancer) — безкоштовний і необхідний для кожного користувача інструмент для відтворення фільмів і музики на комп’ютері. Програма для посилення звуку на комп’ютері, що витягується з різних мультимедійних програм, а також від джерел, знайдених на найпопулярніших веб-сайтах (YouTube, Vimeo, last.fm, Amazon.com, Facebook).

Робота програми дуже проста. Якщо ви хочете відтворювати фільми або музику з найвищою якістю HD, просто запустіть програму і натисніть кнопку «Power», яка активує і покращує якість звуку, витягнутого з додатків або веб-порталів. Використовуючи це програмне забезпечення, можна збільшити рівень звуку, посилити бас і усунути так звані «тихі» звуки, які в якійсь мірі погіршують якість відтвореного звучання. Програма має різні режими обробки, оптимізує і покращує якість звуку, створюваного під час музики, фільму або розмови, використовуючи мікрофон. FxSound Enhancer адаптований для роботи з різними типами динаміків і навушників, а також дозволяє налаштовувати власні параметри звуку в налаштуваннях програми.

FxSound Enhancer

В головному вікні можна вибрати один з доступних режимів обробки, налаштувати якість звуку на пристрої (динаміки, навушники) і встановити рівень різних інструментів, оптимізувати і поліпшити якість звуку. Серед них є, серед іншого, технологія 3D Surround, динамічне посилення звуку або додатковий бас. FxSound Enhancer сумісний з найпопулярнішими мультимедійними програвачами: iTunes, Spotify, Windows Media Player, QuickTime Player, Pandora Desktop, Winamp, VLC, RealPlayer, foobar2000, JetAudio.

Volume2

Volume2 — ідеальна заміна системного управління гучністю звуку, яка дає можливість регулювати звучання на ноутбуці і гучність за допомогою миші, клавіатури і спеціальної панелі, розташованої на краю екрану. Програма оснащена багатим набором функцій і параметрів конфігурації, які не мають в системному меню. Це дозволяє вам, зокрема, визначати швидкість і чутливість регулювання, призначати кнопки миші і клавіші, відповідальні за зміну гучності, а також встановлювати розклад завдань, відповідно до яких гучність буде автоматично змінена у встановлений час.

Однак переваги Volume2 на цьому не закінчуються. Великою перевагою програми є відображення додаткового індикатора рівня на екрані. Його зовнішній вигляд, становище на екрані і т. Д. Можна налаштувати у вікні програми. Набір з дюжини або близько того дійсно цікавих скінів знаходиться в розпорядженні користувача. Серед них кожен знайде правильний погляд на свої власні переваги. Volume2 працює з системним лотком, не турбуючи користувача в повсякденній роботі. Його робота ні в якому разі не повинна викликати ніяких проблем.

Volume2

AudioRetoucher

AudioRetoucher — проста утиліта для ретушування та обробки звукових файлів. Вона призначена в основному для початківців користувачів комп’ютерів і людей, яким важливі час, стабільність і зручність обслуговування. Вона замінює складні настройки в додатках, забезпечуючи швидку корекцію неправильно завантажених файлів музики і з інших аудіопотоків. Програма дозволяє виконувати калібрування декількох важливих параметрів звуку, таких як інтенсивність тону, швидкість, темп або рівень баса. Також можливе посилення високих частот. Додаток підтримує найпопулярніші музичні формати (MP3, WMA, WAV) і забезпечує досить ефективний процесор обробки, адаптований до нових поколінь процесорів (підтримка декількох ядер).

Додаток надзвичайно простий у використанні. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс складається з п’яти повзунків (Speed, Temp, Pitch, Treble, Bass), регулятора гучності, смуги прокрутки, візуалізації і кнопок, що дозволяють:

  • завантажувати аудіофайл;
  • зберігати звук із зміненими параметрами (в тестовій версії функція недоступна);
  • вимірювати кількість ударів в хвилину (BPM);
  • управляти відтворенням музики (відтворення, пауза, зупинка).

AudioRetoucher

Програма поширюється під ліцензією shareware. Тест-версія не дозволяє зберігати отримані дані в файл і відображає під час запуску повідомлення, що нагадує вам про покупку повної версії (почекайте 10 секунд). Додаток має англійську версію інтерфейсу. AudioRetoucher працює без проблем в новітніх операційних системах Microsoft Windows: 2000, XP, 2003, Vista, 7, 10.

SRS Audio Essentials

SRS Audio Essentials додає бас, глибину і обсяг до кожного фільму і пісні. Додаток має дві ключові технології, вбудовані в нього — збільшення потужності басів TruBass на ноутбуці з Windows 10 і просторове звучання за технологією WOW.

SRS Audio Essentials буде корисний тільки тим, хто не використовує Windows Media Player (бо у Microsoft вже є технології, в яких використовується SRS). Тому, якщо ви використовуєте інший медіаплеєр для фільмів і музики, вам обов’язково потрібно встановити SRS Audio Essentials. Програма додасть обидві технології, вбудовані в WMP, до будь-якого іншого програвача, який ми використовуємо, наприклад, VLC. Інтерфейс SRS Audio Essentials інтуїтивно зрозумілий і нагадує цифровий стерео приймач. На вибір тут є спеціальні настройки для музики, ігор і фільмів.

SRS Audio Essentials

Варто встановити програму SRS Audio Essentials, тому що динаміки більшості ноутбуків не мають найвищої якості. І SRS Audio Essentials допоможе вичавити з них максимально можливе. Якщо тільки ви не використовуєте Windows Media Player.

DFX Audio Enhancer

DFX Audio Enhancer є безкоштовною (для некомерційних цілей) і простий у використанні програмою для посилення звуку на ПК. Додаток має можливість поліпшити якість відтвореного звуку під час перегляду фільмів, прослуховування музики і голосових викликів через месенджери. DFX Audio Enhancer збільшує гучність і підсилює бас. Програма дозволяє вручну налаштовувати параметри звуку за допомогою повзунків (до 5 налаштувань) у вікні програми. DFX Audio Enhancer встановлений в системі у вигляді додаткового звукового драйвера. Цей інструмент додається в область повідомлень панелі завдань. Користувачі, які шукають безкоштовний спосіб підвищити якість звуку, оцінять безкоштовний додаток DFX Audio Enhancer гідно.

DFX Audio Enhancer

Sound Normalizer

Sound Normalizer — невеликий інструмент для нормалізації і поліпшення якості звуку. Програма підтримує безліч типів звукових файлів, таких як MP3, WAV, FLAC, OGG і APE. Sound Normalizer дозволяє вам встановити рівень нормалізації гучності як для лівого, так і для правого аудіоканалів. Програма підтримує пакетну обробку файлів і дозволяє редагувати теги ID3 (підтримка ID3 v1 і v2). Крім того, тут є вбудований аудіоплеєр, що дозволяє переглядати доступні пісні.

Sound Normalizer

Основною перевагою програмного забезпечення Sound Normalizer є значне поліпшення якості звуку і зменшення розміру файлу без втрати інформації про тегах. Користувачі, які шукають просту у використанні програму для поліпшення якості контенту своєї музичної бібліотеки, безумовно, залишаться задоволені використанням програми Sound Normalizer. Sound Normalizer також пропонує інструмент для перетворення файлів в формати WAV, FLAC і MP3. Однак програма не надає можливості перетягувати файли в так зване діалогове вікно. Незважаючи на це, інтерфейс настільки інтуїтивно зрозумілий, що у менш досвідчених користувачів проблем з ним не виникне.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector