Кращі концепти iOS 11

iOS 11

Різних концептів дизайну наступного покоління iPhone існує вже досить. Ніяких достовірних витоків не було, але відомо точно одне — новий iPhone представлять з попередньо встановленою операційною системою iOS 11.

До презентації нової версії iOS ще три місяці, але творчі люди вже створюють її концепти. Вони не ґрунтуються на жодних фактах, а створюють такою, якою хочуть побачити нову версію ОС. Ми вибрали самі докладні і цікаві з них:


Ідея цього концепту полягає в тому, що Apple додасть кілька маленьких, але дуже корисних функція в iOS 11. Наприклад, в відео демонструється темна тема, кілька облікових записів в одному пристрої, кнопка для блокування орієнтації екрану і мультіоконний режим. Всі зміни добре опрацьовані і виглядають в стилі Apple.


Даний концепт не обмежується програмним забезпеченням, а також показує апаратні особливості і можливості iPhone 8, який отримав Безрамковий Amoled-матрицю. Сканер відбитків пальців вбудований в дисплей і відображається в лівому нижньому кутку екрану.


Цей варіант схожий на попередній, але цікавий тим, що показує сенсорний навігаційний бар, який використовується для перемикання між додатками і управління смартфоном жестами по ньому. Одна з ключових особливостей концепту — функція AirDrop 2.0, що дозволяє користувачам обмінюватися файлами простим натисканням на них і перетягуванням на іконку одержувача.

Бонус!

Так виглядає самий незвичайний і неправдоподібний концепт iOS 11, який створювали за подобою з інтерфейсом WatchOS:

Презентація iOS 11 пройде 5 червня в ході WWDC 2017.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector