10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

10 каналів Telegram, на які потрібно підписатися

Telegram вже давно балансує на грані між інструментом спілкування і джерелом отримання інформації. Сотні людей зі списку контактів є сусідами з десятками підписок на канали, які дають корисні поради, розповідають прикольні історії, публікують цікаві посилання і коротко аналізують найважливіші події. Нехай навіть більша частина каналів приречена на вічний Mute повідомлень, при кожному зручному випадку ми переглядаємо нові повідомлення і кожен раз знаходимо для себе що-небудь цікаве. Редакція iguides вибрала 10 каналів від гаджетів і додатків до криптовалюта і економіки, серед яких будь-хто може знайти щось цікаве. Підписуйтесь!

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@themarfa — перейти і підписатися

Універсальний канал для тих, хто цікавиться технологіями. Провідні щодня публікують посилання на різні додатки і розповідають, чим вони можуть бути корисні, відстежують розпродажі, щоб ви встигали все купувати за найвигіднішими цінами. Також на каналі рекомендують корисні сервіси та розширення для браузерів, діляться посиланнями на цікаві сайти і окремі статті, проводять розіграші софта і багато іншого.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@gadget — перейти і підписатися

Канал про гаджети з двома явними фаворитами: виданням iXBT і командою Wylsacom. Провідні відловлюють найцікавіші статті і новини на цих двох майданчиках і публікують у себе на каналі. Кожен день з’являється кілька публікацій. Що важливо, без явних симпатій до певними тематиками, платформ або виробникам. Відсутність підводок для кого-то виявиться додатковою перевагою: текст в Telegram не переказує суть статті і не відволікає від заголовка.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@nsmag — перейти і підписатися

Збірки головних новин науки за день, посилання на аналітичні статті, інтерв’ю вчених, пізнавальні відео, трохи картинок, записи подкасту — і все це від одного з найпопулярніших каналів ЗМІ в Telegram Щодня виходить 1-2 публікації в день на найрізноманітніші теми, так або інакше пов’язані з наукою і дослідженнями.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@DeCenter — перейти і підписатися

Один з найавторитетніших каналів з добірками цікавих фактів, аналітикою, графіками, опитуваннями та посиланнями на важливі статті про блокчейне, біткоіни, ефірі, ICO і децентралізації. На каналі виходить від 1 до 10 публікацій в залежності від порядку денного. Інформацію розповідають без жартів і оціночних суджень, все строго і по справі. Підписатися варто всім від ентузіастів до експертів галузі.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@cryptogovno — перейти і підписатися

Протилежність попереднього каналу в нашому списку. Ідеальний варіант для тих, хто цікавиться крипто, ICO і блокчейном, але вже втомився від серйозної аналітики та експертних думок. Кількість публікацій приблизно дорівнює всім важливим інфоприводи за день, але замість серйозних міркувань про ситуацію в індустрії провідні розповідають про все з вогником — багато жартують, лаються матом і відносяться до подій зі здоровою дозою іронії. На виході навіть самі нудні, але важливі події виявляються захоплюючими історіями.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@excel_everyday — перейти і підписатися

Деякі люди весь робочий час проводять з Excel. Складно уявити, але багатьом з них це навіть подобається. Якщо ви постійно працюєте з таблицями, варто підписатися на канал з корисними Лайфхак, які допоможуть підвищити продуктивність, швидше вирішувати складні завдання і відкрити нові можливості Excel Втім, канал буде корисний також для тих, хто рідко запускає додаток і постійно відчуває розгубленість при роботі з ним . Провідні добре підбирають поради, щоб бути корисними всім від новачків до експертів табличного справи.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@office_killer — перейти і підписатися

Судячи з назви каналу, можна подумати, що там зібрані способи ефективно вбити час на роботі якимись прикольними відео, цікавими статтями та тестами. Насправді все рівно навпаки: канал допомагає підвищувати продуктивність і ефективність за допомогою рекомендацій корисного офісного софта, прикладів ефективної роботи з ним, розповідає про маловідомі функції додатків і ділиться незвичайними кейсами їх використання. В результаті @office_killer допомагає вам швидше робити свою роботу, а заощаджений час можна витратити на читання інших цікавих каналів в Telegram.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@economika — перейти і підписатися

Один з кращих каналів для тих, хто цікавиться економікою і фінансами. Публікації виходять максимально оперативно, інформація добре структурована і в текстах немає зайвої води — тільки все саме важливо, чітко і по справі. Посилання на інші сайти майже не зустрічаються, так що канал можна вважати самостійним і самодостатнім медіа. Що важливо, провідний дійсно добре розбирається в новинний порядку, вміє вибирати правильні теми і розповідати їх так, щоб інформація була зрозуміла всім без винятку.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@lazy_investors — перейти і підписатися

Авторський канал від людини, який вже більше семи років на різних майданчиках ділиться досвідом створення свого бізнесу і інвестиціями. З одного боку він може заразити романтикою і підштовхнути до важливого кроку, з іншого — протвережує занадто самовпевнених «інвесторів» історіями зі свого життя і розбором чужих помилок. До речі, канал гарний ще й тим, що на нього цікаво підписатися навіть для загального розвитку, а не тільки тим, хто вже має в своєму розпорядженні деякою сумою грошей і намагається знайти спосіб змусити їх працювати.

10 тематичних каналів у Telegram, на які ми радимо підписатися

@telegahero — перейти і підписатися

Відмінний варіант для тих, хто тільки починає відкривати для себе всі можливості Telegram. Як вибрати тематику свого каналу, що робити з оформленням постів, за рахунок чого набрати аудиторію, як працювати з контентом, які інструменти варто обов’язково використовувати, скільки може коштувати передплатник при продажу реклами — відповіді на ці та інші питання можна отримати в одному місці і без експертного снобізму. Провідні простою мовою розповідають важливу і корисну інформацію для новачків, діляться порадами і особистою думкою, дають практичні рекомендації про розвиток свого каналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector