Koss навушники виробник. Країна і підробки

Koss навушники
Вже не раз ми піднімали тему про те які навушники є найбільш практичними. Але в кінцевому підсумку все приходять до висновку, що не існує ідеального рецепта, тому як для тренувань необхідний один тип навушників, для гри — інші, а для аудиофилов — треті. Хоча не залежно від типу навушників найбільш якісні екземпляри будуть лише в тому випадку, якщо виробник спеціалізується саме на створенні тільки даного виду техніки. Ось тільки з цієї причини компанія LG, яка виробляє практично всю побутову техніку і різні гаджети фізично не може приділити увагу якості здавалося б простих, але необхідних навушників.

Виходячи з вище сказаного, можемо припустити, що виробники, які займаються розробкою і виробництвом тільки навушників, здатні втілити в життя і якість звучання, і ергономіку, і довговічність. Одним з таких виробників є компанія Koss і відповідно навушники даної компанії — http://elmir.ua/headphones_and_headsets/Koss/.

Виробник Koss- історія

Компанія була заснована в 1958 році в США (штат Вісконсін). Варто зауважити, що дата створення зазначена в Вікіпедії — 1953 — неправильна. Тому як перші стереонавушники були створені саме в 58 році. Основний напрямок виробництва — навушники і гарнітури. За рік випускається, як правило, 2-3 нових моделі. Внаслідок чого у компанії достатньо часу над створенням оригінального дизайну і поліпшення характеристик.

доходи компанії

Хоча компанія не відрізняється високим доходом і назвати цю компанію монстром серед виробників гаджетів — не можна, тому як приблизний річний дохід згідно даний американської біржі Nasdaq складає близько 50 млн USD. Але все ж ще раз слід підкреслити, що Koss виробляє лише навушники, тому неякісних матеріалів — тут просто немає.

підробки

Так як виробництво повністю розташоване на території США, то китайські умільці не мають доступу і можливості відтворити точну копію. З цієї причини зустріти підробку на будь-які навушники — досить складно. Можливо, також грає роль, то що компанія стежить більше за якістю ніж за кількістю, так і ціна на оригінальні навушники такої якості досить прийнятна. Тому копіювати їх просто не має сенсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector