Компанія жіночих годинників Chanel і колекції La Ronde —

годинники жіночі фото

Один з найбільших, відомих і відомих у всьому світі французький дім моди Chanel — це символ непідвласного віяння примхливої ​​моди і стилю.

З моменту заснування свого заснування на початку 20 століття великий Коко Шанель, ставлячи на чільне місце жіночу індивідуальність, підкреслену витонченістю форм і ліній.

Це знайшло відображення і в настільки модні аксесуари, якими є жіночий годинник https://www.oncover.net.ua/chasy-zhenskie.

Випускати наручний годинник компанія стала відносно недавно, лише в 1987 році. Над дизайном годинній колекції працював неповторний Жак Елё, який зумів не лише зберегти, а й дати нове життя рис легендарного стилю Шанель. його перші годинник Chanel Premiere представляли собою алюзію на Вандомскую восьмикутну площу, яку так любила Коко, справили в суспільстві справжній фурор.

Слідом за цією колекцією були випущені колекції годин La Ronde, що мають круглий корпус, Matelassee, що прославилися ромбоподібним браслетом і колекція Mademoiselle, обігравати квадратні форми. Окремо хочеться відзначити колекцію 1932 і Camelia. До речі, остання колекція була названа в честь найулюбленішого квітки Коко, а колекція 1932 — на честь року, в якому публіці була представлена ​​перша ювелірна колекція.

сьогодні компанія Chanel https://www.oncover.net.ua/chasy-chanel володіє п’ятьма власними колекціями механічних годинників. Всі моделі легендарного бренду оснащені швейцарським або кварцовим механізмом, стійким до подряпин і пошкоджень сапфіровим склом, водонепроникним корпусом і відрізняються спеціальною застібкою.

Годинники Chanel — це класика, яка відноситься до вишуканих прикрас. Особливий дизайн корпусу і впізнаваний логотип відомі у всьому світі. Кожна модель — це шедевр ювелірно-годинного мистецтва. Сьогодні каталог компанії налічує понад 60 моделей жіночих та чоловічих годинників. Кожна модель виготовляється тільки в одному місці — місті Ля Шо-де-Фон — серце годинникового мистецтва Швейцарії. Виробництво годин засноване на використанні високотехнологічних годинникових механізмів, застосування дорогоцінних металів і каменів, сапфірових стекол, кераміки, яка вже встигла стати частиною іменитого бренду. Завдяки використанню кераміки, дизайнери годин при розробці нових моделей можуть вільно експериментувати з кольором браслета і корпуси годинників, забезпечує точність ходу навіть в найсуворіших і екстремальних умовах, а корпус дуже швидко приймає температуру тіла, що не доставляє на холоді дискомфорту власнику.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector