«Команди» в iOS 12: навіщо вони потрібні і що вміють?

Shortcuts

Разом з iOS 12 компанія Apple випустила додаток «Команди» (воно ж Shortcuts). C його допомогою можна автоматизувати виконання завдань вбудованими функціями пристрою, а також сторонніми додатками. «Команди» дозволяють комбінувати дії з декількох додатків і використовувати голосовий асистент Siri для швидкого запуску завдань.

«Команди» — перероблене додаток Workflow, яке використовувалося в основному гиками і просунутими користувачами. Компанія Apple придбала його і створила набагато простіше і інтуїтивне рішення, яке підійде навіть звичайним людям.

Команди складаються з одного або декількох дій, запрограмованих на швидке виконання певного завдання. Дія — певна функція програми, один з кроків запрограмованої команди. Дії виконуються по порядку — з першого до останнього, і результат кожного кроку залежить від результатів усіх попередніх дій.

Запускати команди можна чотирма способами: в додатку «Команди», ярликами робочого столу, через віджети або Siri. У додатку спочатку доступно близько трьохсот дій. Команд може бути скільки завгодно і в них може поєднуватися скільки завгодно дій, причому для кожної дії доступні власні настройки. Наприклад, ви можете додати команду, що дозволяє зібрати гифку з декількох останніх фотографій і відправити її в твіттер. Або ви можете отримати в календар інформацію про захід, і на основі наданого адреси вам буде показана точка на карті, куди вам потрібно приїхати.

Створені вами команди зберігаються в «Бібліотеці». Тут же можна додати нову команду, а в «Галереї» представлені відсортовані за різними категорії команди, які можуть виявитися вам корисними. Apple передбачила візуальне розмежування команд: кожної з них присвоєно власний колір, і ви можете перейменувати будь-яку з них. Для запуску команди за допомогою Siri необхідно відкрити її, перейти в настройки і вимовити фразу, за допомогою якої вона має використовуватися.

Завантажити для iPhone

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector