Коли вийдуть нові серії Клуб Романтики

Гра «Клуб Романтики» вийшла восени 2018 року, і швидко стала неймовірно популярною. Різноманіття романтичних історій, захоплююча фабула, ретельно промальована графіка і відмінний звук створюють неповторну атмосферу, що затягує буквально з перших хвилин. Погравши якийсь час, багато настільки прикипають до сюжету, що не можуть відірватися, поки не пройдуть всі доступні серії. І раптом виявляється, що історія обірвалася на найцікавішому місці, а нова серія полюбилася історії ще не вийшла. Коли ж точно вийдуть нові серії захоплюючих історій Клуб Романтики? Чи варто чекати оновлень в найближчим часом, і чи можна прискорити процес? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Про особливості застосування «Клуб Романтики»

Гра «Клуб Романтики» (Андроїд, iOS) — одна з найпопулярніших нині мобільних ігор для дівчат.

клуб Романтики
Клуб Романтики доступний на Андроїд і iOS

Випущена молдавської студією «Your Story Interactive», вона спочатку включала всього пару історій, але дуже швидко розрослася, поповнившись новими серіями і сезонами. Розробники спочатку випустили перші серії в тестовому режимі, але побачивши, що гра «вистрілила», взялися за проект засукавши рукава. І нині нові історії виходять із систематичною регулярністю. Кожна серія гри має свою окрему команду розробників, розвиваючих проект в міру своїх сил і можливостей.

Гра має безліч історій
Гра має безліч захоплюючих історій

Геймплей гри є текстову фабулу, в якій вам належить вибирати ваші відповіді (реакції) на ті чи інші події, що відбуваються з вашою героїнею. Ви можете вибирати наряди для героїні, зачіску і аксесуари, реакції вашого персонажа на перипетії сюжету і багато іншого.

Наряди головної героїні
Вибирайте наряди для головної героїні

Клуб Романтики володіє відточеною і візуально привабливою графікою, атмосферною музикою, і хорошим звуком. Все зроблено на відмінно, але система гри за рахунок використання чашок чаю вибудувана таким чином, щоб запобігти занадто швидке її проходження. Це бентежить досить багатьох гравців, так як доводиться чекати тривалий час, або платити реальні гроші для отримання доступу до нового ігрового рівня.

Використання
Використання «чайної» системи дозволяє гальмувати проходження гри

Інша ж проблема пов’язана з досить повільним виходом нових серій «Клубу Романтики». Давайте розберемося, що нам є на сьогоднішній момент.

Нові серії
Нові серії виходять досить повільно

Це цікаво: з кого малювали персонажів Клуб Романтики з реального життя.

Поточні сезони захоплюючої гри

На поточний момент доступні наступні сезони і серії історій «Клуб Романтики». Представлений нами список далеко не повний, так як з розвитком гри розробники можуть переглядати заздалегідь оголошених плани в бік збільшення або зменшення кількості серій. Отже:

«Моя голлівудська історія» (спочатку планувалася 3 сезону)

Нині доступні:

10 серій 1 сезону

13 серій 2 сезону

5 серії 3 сезону

Моя голлівудська історія
«Моя голлівудська історія» має 3 сезону

«Народжена місяцем» (спочатку планувалося 5 сезонів)

Нині доступні:

10 серій 1 сезону

11 серій 2 сезону

10 серій 3 сезону

8 серій 4 сезону

3 серії 5 сезону

народжена Місяцем
Для «Народжена Місяцем» плануються 5 сезонів

«Королева за 30 днів» (спочатку планувалося 3 сезону):

Нині доступні:

10 серій 1 сезону

9 серій 2 сезону

4 серії 3 сезону

Королева за 30 днів
Королева за 30 днів матиме 3 сезону

«Вітрила в тумані» (спочатку планувалося 5 сезонів)

Нині доступні:

10 серій 1 сезону

12 серій 2 сезону

10 серій 3 сезону

11 серій 4 сезону

2 серії 5 сезону

Вітрила в тумані
Для «Вітрила в тумані» заплановано 5 сезонів

«Високий прибій» (спочатку планувалися 2-3 сезони)

Нині доступні:

9 серій 1 сезону

високий прибій
Точна кількість сезонів «Високий прибій» невідомо

«Тіні Сентфора» (спочатку планувалося 3 сезону)

Нині доступні:

12 серій 1 сезону

8 серій 2 сезону

5 серій 3 сезону

тіні Сентфора
Містичні «Тіні Сентфора» матимуть три сезони

«В Ритме Пристрасті» (точне число запланованих сезонів невідомо)

Нині доступні:

2 серії 1 сезону

У ритмі пристрасті
Точна кількість сезонів «У ритмі пристрасті» невідомо

Останнє оновлення гри стало доступно приблизно 27-28 жовтня 2019. Відповідно, нових серій доведеться чекати приблизно до грудня.

Спочатку команда розробників Клубу Романтики планувала випустити 5 сезонів по 10 серій кожен сезон. Тобто кожна історія повинна була мати 50 серій. Але для деяких історій план був скорочений до 3 сезонів по 10 серій.

Багатьох користувачів цікавить, чому розробники не випустили відразу 50 нових серій однієї історії. Це пов’язано з пробним періодом роботи над сценаріями, коли творці дивляться за успішністю нового сюжету, після чого приймають рішення щодо подальшого розвитку проекту. При цьому робота над 50 серіями займає приблизно 1,5 — 2 роки, а присвячувати стільки часу проекту не знаючи, окупить він себе чи ні в наше ринкове час недозволена розкіш. Тому розробники вирішили обмежитися поступовим розвитком проекту, і коли помітили його успіх — взялися за проект грунтовно і надовго.

Нові серії проекту
Нові серії проекту не за горами

Це корисно знати: як в грі Клуб Романтики отримати чашки безкоштовно.

Коли чекати виходу нових серій «Клуб Романтики»?

розклад виходу нових серій
Попередній розклад виходу нових серій
Вихід серій Королева за 30 днів
Вихід серій Королева за 30 днів

Нині розробники випускають нову серію кожної з історій з частотою раз в 1-2 місяці. Більш швидкий графік на даний момент неможливий через сильну завантаженість команд Клубу Романтики. Ваші звернення з цього приводу в підтримку гри не дадуть жодного результату, і це те, що доведеться прийняти.

По новинах розробників і специфіці виходу нових серій рекомендуємо моніторити офіційну групу «Клуб Романтики» в ВК. Там активно публікується свіжа й актуальна інформація про вихід нових епізодів і серій гри. Там же ви зможете поспілкуватися з іншими гравцями, і навіть знайти обмежені групи спілкування за інтересами.

Офіційна група Клуб Романтики в ВК
Переглядайте публікації офіційної групи «Клуб Романтики в ВК

Це стане в нагоді: як набрати код в грі Клуб романтики.

висновок

Вище ми розглянули, коли ж саме чекати виходу нових серій «Клуб Романтики»? З якою частотою вони виходять, і яка кількість сезонів планується. На жаль, але прискорити процес ніяк не можна, тому залишається набратися терпіння і чекати продовження пригод героїні обраної вами історії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector